Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom mellben. Ez későbbiek...

Fájdalom mellben. Ez későbbiekben gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Észrevettem egy kb. 1.5 centis csomót(?) a jobb mellemben, kemény és nem nagyon lehet elmozdítani. Van, mikor semmi fájdalom nem jelentkezik, de általában menstruáció előtt elkezd fájni ha valami véletlenül ha hozzáér, de éjszaka többször arra keltem, hogy fáj.

Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy ha nem, akkor mire számíthatok? (17 éves vagyok)



2014. aug. 4. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy menszi környékén fáj,normális. Ami a csomót illeti,ha nem vagy biztos benne,nézesd meg.
2014. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az is előfordulhat,h egy cisztáról van szó.
2014. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi komoly, de meg kell nézetni, a nőgyőgyász tapintással vizsgálja meg, de ultrahangra is mehetsz, mammográfiára viszont nem szabad még menned ilyen fiatalon.
2014. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 4. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elmozdítható csomót feltétlenül meg kell vizsgáltatni.
2014. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a nők általában vigyáznak a mellükre, legtöbbször ártalmatlan a csomó, de mi van ha mégsem az. Gyorsan nézesd meg és te is nyugodtabb leszel.
2014. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!