Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A belső fájdalom valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső fájdalom valóban erősebbé tesz? Ha igen ez hogyan fog megnyilvánulni a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Most ép arra a fájdalomra gondolok amikor tudod, hogy mekkora esélyed lett volna 1 lánynál,hogy rengeteg fiut visszautasitott téged választott volna, de te tudtad, hogy mivel kevés szociális tapasztalataid vannak, nem fog tudni veled büszkélkedni mások elõtt ezért meghátráltál... mert velem ez történt.
2011. jún. 27. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

hú, hát ez egy elég sz#r helyzet, rosszabb, mintha összejöttetek volna és kiderül, hogy nem működik. Nem szabad ennyire bátortalannak lenned, legyen önbizalmad. Ne te döntsd el, hogy a lánynak jó lesz-e veled, szerintem - ha tényleg sok fiút visszautasított miattad - szeretett téged. Gondold el, neki milyen érzés lehetett, hogy ezek után ellökted magadtól!


Na de nem akarok még nagyobb lelki fájdalmat okozni neked, biztos te is tudod mindezt. A kérdésre válaszolva: minden erősebbé tesz, ami nem öl meg, túl lehet élni! de én a helyedben beszélnék azzal a leányzóval és elmondanám neki ezt, amit most ide leírtál!!!

2011. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit jelent a kevés szociális tapasztalat?
2011. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsõ: kicsit hosszu lenne mindent megbeszelni.. ha msn-en tudnank beszelni orulnek
2011. jún. 27. 11:11
 4/6 A kérdező kommentje:
2: a beszedkeszsegemmel van a baj.. nem tudok hosszan beszelni rengeteg temarol... es temakat kitalalni se amirol majd hosszan el tudnank beszelgetni es ezt elore latva nem mentem oda...
2011. jún. 27. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Magáról a problémáról elég keveset írtál... De a kérdésre válaszolva: "ami nem öl meg, az megerősít". Ha sok csilit eszel, egy idő után megszokod. Ez van a problémákkal is. Ha sok rosszat el tudsz viselni, később a kicsi rosszakat már csak egy legyintéssel elintézed.

Ha a csaj meghátrál, mert nem tud veled "büszkélkedni mások előtt", szerinted veled van a hiba? Én se büszkélkedhetek a barátommal, mégis lesz@rom hogy mit gondolnak mások, meg a családom is, mert van aki nem szereti. Mi szeretjük egymást, és ez a lényeg. Az elején meg én sem tudtam beszélni, de szinte semmiről. Pár hónapig ez ment, aztán kibontakoztam. Én is, aztán ő is közvetlenebb volt velem ez által. Amint írtad, Ő hátrált meg.

2011. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolso: irtam neked egy emailt amibe nagyjabol elmagyaraztam a dolgokat...ha akarsz majd valaszolj ra
2011. jún. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!