Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba?

Ez hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Ez hüvelygomba lehet? Viszket (de nem mindig) a folyásom is normális (nem büdös stb.)és nincsen kiütés sem. Akkor ez hüvelygomba vagy valami más? 13/l
2014. aug. 7. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez akármi is lehet. Lehet csak a meleg és a szőrtelenítés miatt viszket, de lehet gombás, bakteriális is. Nőgyógyi tudná megmondani.
2014. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam én is csak nagyon félek a nőgyitől meg nálunk egy 35 éves férfi nőgyógyász van :((
2014. aug. 7. 13:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, az én nőgyógyim szintén egy fiatal férfi (35-40 körül), és életem legjobb nőgyógyásza, pedig én próbáltam már párat :)

Nem kell semmitől se félni. Az empátia nem azon múlik hogy férfi vagy nő-e, öreg vagy fiatal. A nőgyógyászati vizsgálat normál esetben amúgy egyáltalán nem fáj, hacsak valami durva gyulladásod nincs.

2014. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

MIndenképpen próbálj meg női orvost keresni elsőre, utána már kevésbé lesz talán érdekes.

menj máshova. ott is megvizsgálnak, 13 évesen meg pláne, gyerek nőgyógyászatot keress!

2014. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké várok holnapig ha nem múlik (volt már rá példa hogy elmúlt) akkor kenem canestennel (anya javasolta) ha pedig nem múlik sajnos menni kell dokihoz :(
2014. aug. 7. 14:27
 6/15 anonim ***** válasza:
A Canesten combi lehetne esetleg jó, azt vegyetek a gyógyszertárban.
2014. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére van itthon mindíg a biztonság kedvéért mert van még egy idősebb lány tesóm meg anyum is és anya azzal az elvvel él: Jóbb ha van! :)
2014. aug. 7. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is megoldás lesz a Canesten.
2014. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pisilés után viszket? Nekem olyan volt, és az hólyagfertőzés. 13évesen gyereknőgyógyáshoz menjél még, ott jobban felkészültek a rettegő kislányokra és kisebb eszközeik is vannak.
2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem olyankor nem viszket de már nagyon ritkán viszket reggel nagyon most kevésbé
2014. aug. 7. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!