Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beauty Breast? Sunfleur Bush...

Beauty Breast? Sunfleur Bush Voloplus? Busen star? Melyik a legjobb mellnövelő kapszula és krém?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17éves vagyok és sajnos kismellű nők a felmenőim úgy én is az vagyok. De változtatni szeretnék rajta és hallottam ezekről a csodaszerekről. Valóban hatásos és tartós változásokat nyújt? Kicsit félek hogy penzkidobas lesz. Azt is hallottam h 18év alatt nem ajánlatos a használata:/ Pedig szeretnék nagyon rgy kis magabiztosságot önteni magamba!:) Várom a válaszokat és a segítségeteket előre is köszönöm. :)

2014. aug. 7. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez pénzkidobás lesz a javából. A melleket nem lehet ezekkel megnövelni. Marad a push-up melltartó. Illetve, bár én nem szedtem soha, de néhány barátnőmnek igencsak megnőtt a melle a fogamzásgátlótól.
2014. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez mind pénzkidobás, nem használnak. A fogamzásgátlóról én is hallottam, hogy esetleg nőhet, bár nekem nem növelte. Amúgy meg 21 éves korig növekszik a test,úgyhogy még ne mondj le róla, hogy kicsit nagyobb lesz. Huszonévesen meg csináltathatsz egy plasztikát, ha ésszel csinálod, szép természetes, kis melleket kérsz, és olyan lesz mintha a sajátod lenne.
2014. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mellnövelő, pénisz hosszabbító, fogyasztó csodaszereket mind-mind a vásárlók pénzének lenyúlására találták ki, semmi hatásuk nincs, sőt örülhetsz, ha nem lesz káros következménye a szedésének.
2014. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a magabiztossághoz? Az fejben dől el, nem mellben.
2014. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amikor évek óta azt hallom h lapos vagy vékony vagy gebe vagy eléggé számít. A fiatal lányok kb. 80%-a nincs megelégedve a testével. Olyat is ismerek aki anorexias lett a sok csufolodastol... Én idáig nem akarok lesüllyedni. Szóval igenis számít h nézek ki, ha nem érzem jól magam a bőrömben h gondolhatnám azt h tetszenék pl fiúknak? V bármi más...
2014. aug. 8. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mind oké, csak az a gond, hogy a fiatalabb lányok nem értik meg, hogy nem a mellmeret az elsődleges szempont egy pasinak. Illetve ha csak az érdekli akkor ne járj vele. Megnézik a férfiak a nagy ciciket, ez genetikailag kódolt náluk, de nem azt jelenti, hogy otthonra is hatalmas csocsoket akarnak. Nekem is kis mellem van, de sosem volt rá még panasz. Szépen, csinosan kell öltözni és azt kell kiemelni ami szép rajtad. A megjegyzésekkel pedig nem kell foglalkozni.
2014. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt fejjel sokkal könnyebb ezt gondolni de biztosan igazad van és ne gondold h a nálam az a lényeg h mekkora legyenn a mellem csak kicsit nagyobbra vagyok mint általában a kismellu nők.
2014. aug. 8. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én is nagyobbra vágyok :) főleg, ha nincs topon az önbecsülésem, de a plasztika drága, néha borzalmasan is néz ki és minden pasinak bejönnek a kicsi cicijeim. Volt régebben egy barátnőm, akinek semmi melle nem volt, na az ő esetében én is mindig azt gondoltam, hogy rohannék megcsináltatni, olyan a mellkasa, mint egy kifiúé. De nem csináltatta meg és imádják a pasik, mondjuk izmos, feszes teste van, de ezt csak a sok edzésnek köszönheti, szóval idővel majd rájössz, hogy nem ez a lényeg, vagy megcsináltatod nagyobbra.
2014. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pfff, valóban néha borzalmasan néz ki a műmell és sokan jól ki is pakolják, hogy mindenki lássa...

Én amúgy csak egyetlen dolgot bántam plasztika után... hogy miért nem korábban csináltattam meg, miért vártam vele 30 éves koromig ?! Teszem hozzá a legkisebbet csináltattam, amit lehetett, a családom észre sem vette olyan természetes lett, nem szoktam kirakni, és én azóta is imádom, és az önbizalmon valóban nagyot dob. Merevítős, szivacsos melltartó bye-bye :))

2014. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki emiatt csúfol vagy beszól, az saját magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Azzal meg minek foglalkozol?
2014. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!