Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pueraria Mirifica kapszulát...

Pueraria Mirifica kapszulát szeretnék venni, viszont sehol nem találok. Van egy személy, aki Vaterán hirdeti. Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Rendelt már tőle esetleg valaki?


[link]



#mellnövelő #Kwao Krua
2013. júl. 18. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy picit erős és durva tabletta. Most olvastam utána. Mindenesetre teszveszről és vateráról nem éri meg ilyet rendelni. Ki tudja nem-e valami hamis kínai szemetet kapsz. Bár, ez az én véleményem.
2013. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erős tabletta, de egy próbát megérne nekem. (Inkább, mint a szike) Én nem növelni szeretném vele, hanem hogy teltebb legyen. Mert sokat fogytam és kicsit lógnak. Rengeteg külföldi fórumon olvastam, hogy hatásos, azonban lehetnek mellékhatésai is. Ezt is megértettem. Csak sajnos nálunk, hazánkban nem lehet kapni sehol. Találtam ezt a Vaterás csajt....de nekem kamu szaga van. Folyamatosan töltögeti fel a hirdetést, hogy honnan szerzi be....nem tudom. Meg tehetne fel normális képet a dobozáról, nem csak ilyen tabikat, kicsit lehetne hitelesebb. Azért érdeklődtem, hogy rendelt-e már valaki tőle.
2013. júl. 18. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem, de én azt mondom, hogy azért az ember ne szedjen be bármit..ennek eleve lehetnek ugye mellékhatásai, hát még, ha azt se tudod tulképp, hogy honnan van. Én biztos nem mernék olyat szedni huzamosabb ideig (meg úgy egyáltalán..), amiben nem vagyok 100%-ig biztos, hogy mi.
2013. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!