Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű sárga folyás! Mi a fene ez?

Advanced kérdése:

Sűrű sárga folyás! Mi a fene ez?

Figyelt kérdés
ma reggel arra ébredtem hogy tiszta merő sárga nyálkás a bugyim. de nagyon. a menstruációmna 7nap mulva kell megjönni . jól megfürödtem, (mindig használok intim mosakodót és intim deo-t ) kitusoltam, és ilyen sárga túrós szerű váladék jött ki. de nagyon sok. mi ez????? ngyon meg vagyok ilyedve. szaga nincs.
2014. aug. 8. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Gombás vagy baktériumos vagy vegyes fertőzés. Fordulj nőgyógyászhoz!
2014. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pedig az intim mosakodót meg az intim deot naggyon-naggyon sürgősen el kéne felejtened!
2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amúgy egyetértek. Intim mosakodót lehetőleg ritkán, intim deót pedig sohasem kéne használni. Tiszta víz a tudomány jelenlegi állása szerint a legegészségesebb az intim területeink számára. Na de nem ez volt a kérdés.
2014. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
felhívtam az orvost. canesten kúrát javasolt. de szerintetek elég lesz az? elég durvána tünt ez. soha jem volt ilyen bajom. most az egész hüvelyem meg kivül is meg van duzzadva.
2014. aug. 8. 12:20
 5/21 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérhet, ha nem múlik tőle, vagy visszatérne, akkor irány az orvos, személyesen.

Szerintem amúgy csak le akart rázni, felelős orvos kenetvétel nélkül nem javasol gyógyszert, de még az is lehet, hogy bejön neki a vak tipp.

2014. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Az én orvosom is telefonon javasolta 2 éve a Canestent és tökéletes is volt!!

Canesten combit vegyél, és 3-4 nap alatt elmúlik.

Igen nagy valószínűséggel gombás fertőzésed van.

2014. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
A Canesten combi valóban megoldhatja problémádat.
2014. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Sárga, túrós folyás, szinte biztos, hogy gombád van.

A Canesten teljesen jó lehet a gyógyítására, hüvelykúppal együtt használd!

2014. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na de most nyálkás vagy túrós folyásod van? Mert előbbi baci, utóbbi gomba de keverve már kevert fertőzés is lehet, arra meg a canesten nem jó. (Klion-D a hatásos, de az receptköteles)


Egyébként mit kell azon meglepődni, hogy telefonon javasolt valamit az orvos, amíg nem ér vissza? Ártani nem árt, csak nem hat, pénz kidobás. Én voltam már olyan orvosnál, akinél ott ültem a rendelőben (jól szituált vagyok, nem egy büdös valaki) és bemondásra közölte, hogy gombám van a tünetek alapján. Annyira, hogy viszketés és sárgás folyás. Na kérem kevert fertőzésem volt, így a felírt gomba elleni szer olyan lett volna, mint halottnak a csók és természetesen feleslegesen kidobott pénz. De volt annyi eszem, hogy receptkiváltás helyett másik orvoshoz mentem, aki kenetet is vett, így kiderült mi bajom és túl vagyok a sikeres kúrán.

2014. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne dolj be Kérdező a canesten reklámnak, mert valakinek ez nagyon jol jön anyagilag! Ha biztosra akarsz menni, akkor keress helyettes orvost, aki megvizsgál. Az egészség fontosabb, mint a kényelem. A sárgás folyas jo eséllyel bacikat is tartalmaz, amire kombinált szer kell.
2014. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!