Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű sárga folyás! Mi a fene ez?

Advanced kérdése:

Sűrű sárga folyás! Mi a fene ez?

Figyelt kérdés
ma reggel arra ébredtem hogy tiszta merő sárga nyálkás a bugyim. de nagyon. a menstruációmna 7nap mulva kell megjönni . jól megfürödtem, (mindig használok intim mosakodót és intim deo-t ) kitusoltam, és ilyen sárga túrós szerű váladék jött ki. de nagyon sok. mi ez????? ngyon meg vagyok ilyedve. szaga nincs.
2014. aug. 8. 12:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Biztosan van gyógyszerek reklámozásával foglalkozó ember is, még az is lehet hogy itt is, mint ahogy vannak akik görcsösen aggódnak az orvosok anyagi helyzetének esetleges romlása miatt, hogy aki nem megy rendelésre hozzá és nem fizet nekik 10-15 ezret, az a zsebükből húzza ki a "lényeget", de - legalább is ami engem illett, nem erről van szó.

A Canesten, amit az orvos ajánlott telefonon nekem, tökéletes volt. Azt is mondta az orvos, hogy SEMMIFÉLE kárt nem okoz a Canesten, a legrosszab esetleg annyi lehet, hogy nem segít.

2014. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
A tünetek alapján én gombára gyanakodnék, amire minden ellenkező hiresztelés ellenére a Canesten valószínűleh megfelelő gyógyszer lenne.
2014. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a témát egyszer tisztáztuk es egy 8 általánost végzett ember is megérti, hogy a TB-s szakrendelesen NEM kell fizetni! Tenyésztést ott is végeznek, amibol azonosítani lehet a kórokozót. Persze felnőtt ember azt csinál, amit akar, lehet magát kísérleti nyúlnak is használni es penzt kidobni a teves terápiára. Ba nekem erre se pénzem, se időm nem lenne. Más kérdés, ha valami teljesen egyértelmű. A sárga folyas legtöbbször kevert, vagy bakteriális fertőzésre utal. Lehet, hogy a betadine kúppal is jobban járnal. A legjobb es a legolcsóbb a patika által kikevert CNS, amiben van gombaolo es antibakteriális hatóanyag is. Ha egyaltalab nem akarsz dokihoz menni es van ismeros patikusod, vagy jo fej hazidokid, akkor felirhatja.
2014. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%

A túrós folyás gombára utal. A sárga színe is. (Bakteriálisnak inkább zöldes színe van).

A Canesten egy széles spektrumú gombaölő, ami itt most hatásos lehet neked. Kárt nem csinálsz vele, semmi bajod sem lesz tőle.

Próbáld ki, és ha valamiért mégse segítene, akkor viszont majd el kellene menned dokihoz.

2014. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

14, nekem soha életemben nem volt gombám, de baktériumos betegségem rengeteg. Mind sárga volt. Szóval attól, hogy te csak a gombát ismered, nem kell mindjárt le is írni a butaságot.

Zöldes folyásom is volt, na, AZ trichomonas volt, nem baktérium...


Mivel a hüvelyben kórokozó hatású baktériumból több fajta van, érthető módon a tünetek sem ugyanazok mindnél.

És a gombával ugyanígy. A sokfajta gombának lehet teljesen különböző tünete.

2014. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

Na, mi nem volt még neked? Nemi betegségeid, hány féle volt?


Nekem CSAK gombás fertőzésem volt, az is csak 1x, kér évvel ezelött. Sárga, túrós folyásom volt, némi viszketéssel, büdös folyással. Orvos ajánlotta Canesten combival eltünt.

Azóta sincs.

2014. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Fantasztikus. Láttál életedben egyetlen egyszer egy gombás fertőzést, ami sárga volt, így aztán minden sárga folyás gomba. Hadd gratuláljak!
2014. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek :) ugy van ez bizony chandida..... VIZSGÁLAT UTÁNI ORVOSI AJÁNLÁSRA canesten kúra. :/
2014. aug. 11. 00:44
 19/21 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy VIZSGÁLAT UTÁN használsz akármit! Kívánom, hogy gyógyulj meg mihamarabb.
2014. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen, a sárga túrószerű, az gomba.

3-4 nap alatt nyoma sem lesz, meglátod!

Jó egészséget kívánok neked!

2014. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!