Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem Július 10-én jött meg...

Nekem Július 10-én jött meg és tegnap kellett volna megk jönni-e. Tegnap óta fáj az alhasam, akkor most ez a 2-dik menzesz jelei? (ez volt az 1 előtt is! ). Értelmes válaszokat várok! Ja és beszéltem Anyával!

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Főleg ha még egyszer volt menzeszed, akkor nem lehet azt mondani, hogy tegnap kellett volna megjönnie. Nekem az első október elején volt, a második csak december végén jött meg, a harmadik már "ahogy kellene". De az első egy-két évben nem volt napra pontos, csak annyi volt biztos, hogy kb havonta jött. Szóval nyugi, be fog állni. Írd fel mindig a naptárba a kezdő és a záró dátumot és ezt vezesd mindig, innen látható lesz ha esetleg gond van.
2014. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alkalmazást azt nem ajánlod?
2014. aug. 10. 12:20
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha ezt beírom akkor, hogy fogom tudni megfigyelni?
2014. aug. 10. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Alkalmazást? Mármint telefonos appot? De, akár, én is azt használom jelenleg, de a sima naptáramba is beírom, biztos ami biztos.


Pl azt tudod nézni hány napos a ciklusod, hány napig tart egy mensi, és akár azt is, hogy milyen erősségű. Ha változik az jelenthet valamit, akár terhességet, akár hormonproblémát.

2014. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alkor a naptár az most ajánlatosabb a naptár, mert ez volt az első és rendszertelen?!
2014. aug. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!