Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek 2-dik mesinél...

Szerintetek 2-dik mesinél használjak-e tampont? Szeretnék fürödni a balcsiba!

Figyelt kérdés
nem jött meg még ebbe a hónapba pedig már a 31-dik napnál vagyok. mit tegyek? ezek szerint kimarad ez a hónap? kérlek segítsetek!

2014. aug. 10. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Juuj, képzeld, lehet a következő 5 hónapban sem fog.

Mit tegyél? Ülj a seggeden nyugodtan. Nem tudsz semmit se tenni, ennyit már tudhatnál.

És ha meg is jönne még a nyáron, a másodiknál sem ajánlanám a tampont. Pár napot igazán ki lehet bírni.

2014. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jóvan-jóvan ne legyél ideges :D

képzeld várom, hogy meglegyen a második! és csak egyszer vagyok nyaralni és mi van ha pont arra a hétre esik? nem fürdök a nyaraláson miközben az lenne a lényege?

2014. aug. 10. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, ilyen az élet. Majd napozol.

Innen látszik, hogy az ember testi és szellemi fejlődése sajnos nincs összhangban. Mert: "aaaannyira várom, hogy megjöjjön, de nehogy már ne pancsizhassak a Balcsiban".

Hát, kisanyám, ez már csak ilyen.

2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Napozás közben ajánlanám, hogy olvasgass.

Mondjuk a helyesírási kéziszórárt.

Ne hari, de egy tragédia, ahogy írsz. :(

2014. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Most miért csesztetitek?!

Nézd, az első és a második menstruáció között általában több idő el szokott telni, mint 28nap. Nekem pl.6 hónap telt el a kettő között. Ez azért van, mert a menstruáció nem rögtön áll be 28napra. Van akinek soha. Van akinek nem is 28napos, hanem 30-34 vagy éppen 26 naposak a ciklusai. Az első pár hónapban semmiképp ne számíts 28 napos ciklusokra, még az első pár évben se.

Én azt javaslom, hogy használj menstruációs naptárt, amibe elég(szerintem) csak annyit felírni, hogy melyik nap jön meg(fölösleges, h milyen erős stb., de ha van kedved nyugodtan) és így egy idő után ki tudod majd számítani kb. Milyen hosszú a ciklusod.( bár van akinek össze vissza szokott megjönni, pl. nekem. Egyszer 28napra, aztán 35, aztán 32. De ez normális, mert még én is fiatal vagyok, ês csak 3 éveenstruálok, de azért még reménykedek, h egyszer majd beáll).


Én a helyedben semmiképp nem használnék tampont 2. Menstruációnál. Főleg ha rögtön az első használatnál vízbe mész vele, úgy, hogy nem is ismered milyen erős a menstruációd, így azt sem tudnád mikor kell cserélni. Maradj inkább a parton, vagy csak a lábadat rakd bele a vízbe.:) remélem segítettem 14/L


Ui: bocs ha valamit elírtam, telóról vagyok.

2014. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Te legalább nem vagy uninteligens!
2014. aug. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!