Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ki tud ajánlani olyan orvosi intézetet ahol méhszájsebet fagyasztanak?

Nőgyógyászati, orosi intézetet érdekelne Nyiregyházán avagy közel a Román határhoz. Ill. Ki elett már át hasonló beavatkozáson?

és kb mennyibe kerűlhet, hány napot kell benntmaradnom? milyen előkészületek szügségesek. előre is köszönöm és ha van még valami amit nem kérdeztem és evel kapcsolatos azt is irjátok le nekem:)

2010. jan. 13. 14:52  Privát üzenet  

A válasz
Szia. Helyet nem tudok ajánlani, mert pesti vagyok. Nekem 3x fagyasztották. Nem egy nagy dolog. Kb 10 perc a beavatkozás, és semennyit nem kell benn leni. Nekem ambulánsan sztk-ban csinálta a doki. Utána vérzik 1-2 napig. Közben pedig csak annyit érzel mintha erős mensi görcseid lennének. De nem méhszáj plasztikára van szügséged, mert szerintem annál benn tartanak. Szerintem csak akkor érdemes megcsináltatni, ha már tüneteket produkál. Leválik, vérzik stb... Egyébként azt mondják 10 nőből 9nek van csak pont azért mert nem mindenhol van rá lehetőség műteni nem foglalkoznak vele a dokik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. jan. 14. 13:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszi

# 2/4Időpont 2010. jan. 14. 17:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és perten mi az intézet neve?

# 3/4Időpont 2010. jan. 17. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

pesten*

# 4/4Időpont 2010. jan. 18. 15:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire kell levetkőzni, és mi történik gimnáziumban orvosi vizsgálaton?
Van olyan orvosi vizsgálat, ahol teljesen le kell vetkőzni, vagy csak bugyi maradhat?
Méhszájsebet okozhat durva szex?
Mitől lehet, hogy sem az orvosi kezelés, sem vény nélküli kúpok, sem a hüvelyzuhany nem ér semmit?
Lányok, ha orvosi vizsgálaton azt mondja az orvos, hogy vetkőzzetek le derékig, leveszitek a melltartót is alapból?
Méhszájsebet diagnosztizált az orvosom, de mivel szoptatok azt mondta várjuk ki a szoptatás végét, mert spontán gyógyulhat. A mai napon együttlét után véreztem kicsit, még soha...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!