Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tud ajánlani olyan orvosi...

Ki tud ajánlani olyan orvosi intézetet ahol méhszájsebet fagyasztanak?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati, orosi intézetet érdekelne Nyiregyházán avagy közel a Román határhoz. Ill. Ki elett már át hasonló beavatkozáson?

és kb mennyibe kerűlhet, hány napot kell benntmaradnom? milyen előkészületek szügségesek. előre is köszönöm és ha van még valami amit nem kérdeztem és evel kapcsolatos azt is irjátok le nekem:)


2010. jan. 13. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Helyet nem tudok ajánlani, mert pesti vagyok. Nekem 3x fagyasztották. Nem egy nagy dolog. Kb 10 perc a beavatkozás, és semennyit nem kell benn leni. Nekem ambulánsan sztk-ban csinálta a doki. Utána vérzik 1-2 napig. Közben pedig csak annyit érzel mintha erős mensi görcseid lennének. De nem méhszáj plasztikára van szügséged, mert szerintem annál benn tartanak. Szerintem csak akkor érdemes megcsináltatni, ha már tüneteket produkál. Leválik, vérzik stb... Egyébként azt mondják 10 nőből 9nek van csak pont azért mert nem mindenhol van rá lehetőség műteni nem foglalkoznak vele a dokik.
2010. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi
2010. jan. 14. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
és perten mi az intézet neve?
2010. jan. 17. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
pesten*
2010. jan. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!