Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még szüz vagyok, nem feküdtem....

Zsebi46 kérdése:

Még szüz vagyok, nem feküdtem. Le a baratommal, de 10 napja késik a menstruáciom. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Fehèr,szagtalan folyòs nyàlkaàt tapasztalok!

2014. aug. 11. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal vagy, normális ha késik.
2014. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem állt be
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez a fehér folyás,minden nőnek,fiatal lánynak van(a fehér folyás van akinek már az első mensije előtt pár évvel jelentkezik,valakinek meg a mensije után,minden nap van folyás és tisztasági betétet használunk emiatt,tehát akár 10 évesnek is lehet folyása már) a hüvely tisztulását szolgálja,a mensi az első pár évben össze vissza jöhet meg és később felnőtt korban is előfordul hogy késik.



Hány éves vagy/vagytok?



Ha még csak 14 éves lennél,akkor most figyelj rá nagyon,akár mennyire is szereted a barátod ne add magad oda olyan könnyen,mert elég szégyen az hogy 14-15 éves lányok már nem szűzek.


Várjál még a sexel,hidd el nem késtél el semmiről sem.ha szeret a fiú akkor ő is tud várni hogy legalább a 16 éves korod fele járjál már.

Tudod hány lány van aki 18 éves és akkor van előtte a párjával,hidd el addigre testileg is érettebb lesz és lelkileg is.

14 évesen még ne add oda magad senkinek se,mert magad is csak minősíteni fogod.Nem éri meg,a felnőttséghez ahhoz is hozzátartozik hogy tudjál várni és nemet mondani.

És a tényleges lefekvés nélkül is tudtok sok miden jót csinálni.

Meg az anyukákat is megbélyegzik még ha a szemükbe nem is mondják amikor igen fiatal lányokkal sexel már a barátjuk.

Senki nem a sextől lesz felnőtt,vagy nagy,hanem ha tud nemet mondani,várni és felelősséget vállal,és kiveszi a dolgokból legyen iskola,vagy otthon a részét.


Várjál még egy kicsit a sexel!


Felfázástól is tud késni a mensi.

2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! am 19 éves leszek.
2014. aug. 14. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mit most nagyon is büszke vagyok rád!



Végre nem egy könnyű vérű csaj tudod hány kis csaj van,aki 14-15 évesen azzal jön hogy hú ha mi már 1 éve együtt vagyunk és érett vagyok a sexhez,mert ettől tudok aztán falra mászni.Mert már akár 11 évesen nemileg érett lehet bárki,én is 11 évesen lettem biológiailag nagylány,de amúgy meg minden más téren érettlen egy 14-15 éves.


Jó hallani olyan nagykamaszokról akik valóban tudnak nemet mondani és akár várni,itt mutatkozik meg az érettség egyik fajtája.


nekem is sok ismerősőm volt aki 18 éves már elmúlt mikor rátalált a párjára és nem dobta csak úgy oda magát másnak mert éppen kis tiniként szerelemes.


Szerintem büszke lehetsz magadra!


Szerintem várj még egy kicsit hogy megjön mensid vagy sem és ha nem akkor menj el nőgyógyászhoz,ha most mennél először akkor alaposan nézz utána hogyan is zajlik a vizsgálat,készülj rá fel és mindenképpen közöld az orvossal hogy szűz vagy,mert olyankor óvatosabban vizsgálják az embert.


Sok szerencsét!Remélem megjön hamarosan a havid.

2014. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!