Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatom ezt a módszert?

Használhatom ezt a módszert?

Figyelt kérdés

Amikor megvan akkor én azt csinálom hogy ne ázzak át hogy a betétre még rakok wc papírt. Ez gond vagy inkább hanyagoljam?

13/L



2014. aug. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, a wc papírok ( a jó minőségűek) sterilek, már amennyire lehet, de ha bele gondolsz, sokra nem mész vele, csak ha az egész tekercset használod...én ha nagyon félek az átázástól, egy kis vattát tekerek gézbe és az tuti megvéd:)
2014. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van ha belegondolok :D Köszi! :)
2014. aug. 11. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Azokon a napokon, amikor erősebb a vérzés, használj vastagabb, esetleg nagyobb méretű betétet. Vegyél egy olyan csomagot is, amin 5 cseppes jelzés van. Annak nagyobb a nedvszívó képessége. Rengeteg féle van már a boltokban.
2014. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi a tanácsot! :) Ti is azokat használjátok és jó, tènyleg jobb a nedvszivó képessége?
2014. aug. 11. 23:24
 5/5 anonim válasza:
Én is szoktam ezt csinálni, de csak akkor, amikor már kevésbé van meg. Egyébként a vastagabb betét tényleg jó és hasznos, ajánlatos olyat venni, mert akkor még wc papírra sem lesz szükség.
2014. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!