Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek tampont használni mit...

Félek tampont használni mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon meg szok lenni a menzeszem ezért szeretnék tampont is használni ,de nagyon félek. Hogy mivan esetleg ha bent marad vagy ilyesmi.

2014. aug. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
azért van a zsinorja hogy azzal kitudd húzni magadból. tamponhasználat címszóval keress utána a neten.. 13 éves korom ota csak tampont használok én is.most 15 vagyok.
2014. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnel hasznalj nappal is ejszakai betetet. En sem sokszor tamponozok olyan gaz illemhelyek vannak nemelyik helyeken.
2014. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) még csak annyi ,hogy mennyire og fájni úgy ,hogy szűz vagyok ,de már újjaztak meg?
2014. aug. 12. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szűzen sem fáj, ujjazástól teljesen függetlenül :) Amikor rendesen bent van, akkor nem érzel semmit. Kihúzáskor is OK, hacsak nem túl nagy a méret, de az is csak 1-2 másodperc kellemetlenség, ami inkább, minthogy kihagyjak egy 10 órás teljesítménytúrát, amire el akarok menni :P

Bent maradásra nincs reális esély, a tampon ismertetője leírja, hogy ha eltűnne a zsinór (nálam 26 év alatt egyszer sem tette), akkor megtelt állapotban ki lehet nyomni.

Legelőször, amikor még ügyetlenkedsz, akkor tud kellemetlen lenni, sőt később is előfordulhat, hogy olykor bénázik az ember, de amikor rendesen bent van, akkor már nem érezhetsz semmit.

2014. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. A mai napig én is szűz vagyok, és nekem sem fáj..A szűzhártyán van egy kis lyuk, ahol a tampon felfér, úgy hogy nem lesz gond.mikor fent van akkor meg nem érzel semmit se, és akkor van jól fent ha nem érzed.
2014. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2014. aug. 12. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzsör a Mini méretet használd

Ne a többit

2014. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Először biztos, hogy kellemetlen lesz, mert meg nem szoksz hozzá. Én 2 hónapig használtam minit utána már normált.Nem fog bent ragadni nyugodj meg. Maximum annyit tudok javasolni, ha már múlóban van a menszi, hogy már alig van meg, inkább betétet rakj be, nekem néha kellemetlen kiszedni, amikor utolsó napon tampon van fent. :)
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!