Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suliorvosnál Nektek mennyire...

Suliorvosnál Nektek mennyire kell levetkőzni és egyszerre hányan kell bemenni a dokihoz? Mell vizsgálatot mindig szokott csinálni? Volt olyan hogy bugyit is le kellett venni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Beteg vagy,téged kellene letiltani az oldalról.Te beszélsz itt perverzióról folyton,meg jellzőkkel illetsz másokat.


Mi bajod orvos akartál volna lenni ésnem jött öszze, nem tetszik ha valaki nem vetkőzik szívesen,vagy ha csak annyira akar vetkőzni amennyire szükség van,esetleg az nem ha választott orvoshoz akar menni ha gondja van?



Itt mindenki hozzászólhat a kérdéshez.Egy csomó hasonló kérdésnél,sokan leírtál hogy bugyi levételét nem kell hagynia akkor neked mind bajod van velük mi?


Hú,ha

2014. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bugyit iskolaorvosnál levenni?? Ki van zárva.

Nálunk felöltözve mentél be, és ott csak a pólót kellet levenni na meg a cipőt, de minden más maradt.

Megmért, súly, magasság, megtapogatta a pajzsmirigyet, megnézi a torkot, fogakat, lúdtalpat, gerincet, nyirokcsomók, vérnyomás, pulzus, látás, hallás.

Ennyi az egész.


Ha még is szeretné, hogy vetkőzz le meztelenre, tagadd meg.

2014. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó egyetértek veled,csak sajnos sok iskolában fiúknál,lányoknál is előfordul hogy le vetetik az összes ruhát ha meg megmered mondani nekik hogy mondják meg minden más vizsgálatot elvégezhet az orvos csak ezt nem akkor meg vannak fanatikusok akik lehurrognak.


Ott a baj,hogy szülőknek,tanároknak is össze kellene állniuk és írásban elmondani hogy ezen vizsgálatokat szüntessék meg,csak szülői kérésre végezhessék el.De amíg mindenki ül a babérjaikon addig elő fognak fordulni.Amíg mindenki csak hallgat nem lesz változás.


De tudod mit ott a lehetőség előttük(akik annyira támogatják hogy a diákok alsóneműjébe is belenézzen az iskolaorvos) hogy meztelenre vetkőzenek az orvos előtt ha nekik ez a jó.:-)

2014. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok:


9-be nálunk is le kellett venni a melltartót. 5-en voltunk bent. Én egyszerűen megmondtam, hogy nem veszem le.

1: nekem kis melleim vannak, és 9.-be ugye a cikizés, piszkálás megy, nos engem is csúfoltak volna, és nagyon megalázó lett volna, így előbb gondolkodtam.

Sőt, ha meg van épp, még nadrágot sem vettem volna le, bár igaz, itt nem kellett.

Én rendszeresen járok szűrővizsgálatra, fogorvoshoz, kardiológiára és megalázó egy gyereknek/kamasznak szerintem nagyon is.

Fiúknál meg a herevizsgálat, na, hogy egy védőnő tapogassa/nézegesse, áhh kizárt.


Ha valakiben szorongást, félelmet vált ki, nyugodtan tagadja meg, még ha utána az orvos hepciáskodik akkor is.

Ha az ofő megkérdi, megmondod, hogy jársz orvoshoz, és csak benne bízol, senki másban nem.

És ennyi, meg lehet tagadni simán, aláírod és kész.

Ne féljetek, nyissátok ki a szátokat!

2014. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Totál igazad van és gondod végig ha mi szűrővizsgálatra megyünk akkor szakemberhez megyünk,akit magunk megválaszthatunk akár.Én tiniként férfi orvos előtt tuti nem vetkőztem volna le alul,így fiú gyereknél sem más ez szerintem.


Meg gondod végig nem hinném hogy a tanár az üzemorvosa előtt vagy akihez odarendelik éves vizsgálatra meztelenre kellene vetkőznie,vagy más kollegákkal együtt vizsgálnak meg,a nemiszerveket meg tuti nem nézik az üzemorvosok.A legtöbb munkahelyen nem is kérnek nőgyógyászati szűrővizsgálatról papírt,induljunk ki ebből.


Itt meg nem felnőttekről,hanem gyerekekről van szó.Csak azt nem tudom hol van ilyenkor a szülő.

2014. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még valamit abból is ki lehet indulni hogy sok kamasz már otthon a szülője előtt sem vetkőzik le,már ott gátlásos,akkor nem fog majd az osztálytársak előtt levetkőzni,meg előttük hajolgatni félmeztelenül akár.

Ahol meg mindent le akarnak vetetni az durva.


Ha valaki nőgyógyászhoz,urológushoz megy ott is csak egy ember van bent és csak alul vetkőzöl,nem teljesen,és választhatsz akár orvost is,még az orvos nemét is.Mert nem vagyunk egyformák valaki csak férfi valaki csak női orvost tud elképzelni és ha van lehetőség választani mért ne tenné.Ennyi komfort érzet mindenkinek jár.


Itt meg gyerekekről van szó,én gyerekként igen megalázónak éreztem volna hogy vegyek le mindent és úgy feküdjek fel az ágyra.Szakorvosnál sincs ilyen.Ha meg még másnemű az orvos is az milyen érzés a gyereknek:-(

2014. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolsó gondolat talán el kellene gondolkodni hogy ezernyi ilyen jellegű kérdés van.Tehát igen is zavarja a gyerekeket,tartanak tőle,van aki elég durva szavakkal írta le hogy mit gondol arról ami vele történt.Igen is kellene határt húzni.


Nem egy felnőtt ember/gyerek/tini aggályai,félelmei,véleményei vannak leírva,ezernyi hasonló kérdésben.


Az hogy 3 ember helyesli az nem jelenti hogy mások miatt ezt rá kell erőltetni mindenkire,mert szerintük ez a jó.



Nem vagyunk egyformák,van akit nem zavar,de sokaknak meg megalázó és előre tartanak minden iskolai vizsgálattól már.Hol jó ez?-Sehol.


De még felnőtteknél is lehet olvasni hasonló kérdéseket,a felnőtteknek sem mindegy,a gyereknek sem az.


Ha már 83%-os megemlítetted fiúknál a védőnőt és a here,fityma megvizsgálását,hát gondolj bele sok arról ír hogy nem is vizsgálja meg elő kell több nő előtt venniük hogy lássák van e két here és hátra húzni magának,ez nem vizsgálat,ebből nem látni van e csomó a herébe.Lehet azt meg sem találná mivel nem szakember.Egy kamasz fiúnak hol ne lenne ciki,ha csak nem szereti mutogatni magát,az hogy több nő előtt közlik vegye elő.A többségének kellemetlen.

2014. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!