Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13éves vagyok és anyukámék...

13éves vagyok és anyukámék előszőr elengedték ég buliba. Találkoztam egy sráccal. Beszélgettünk meg minden és aztán hozott nekem italt. És. Mit csinálják?

Figyelt kérdés
Megkérdezte,hogy nem e jönnél vele egy helyre, de én nemet mondtam. És leitatott nem tudtam ellene mit tenni nem voltam magánál. És megerőszakolt és nem emlékszem semmire.,:-(
2014. aug. 14. 01:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy tudott leitatni miután leráztad?
2014. aug. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Anyukádéknak mindenképp el kell mondanod, vagy valaki felnőttnek a családodban, vagy a barátnőd anyukájának, mert először is orvoshoz kell menned!

Másodszor pedig a rendőrségre, de oda is kell egy felnőtt melléd! És ez most történt??!

2014. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Engem sose itatnak le :'(

De amúgy ha nem emlékszel semmire akkor mégis honnan tudod ezt ?

És ne mond nekem azt,hogy nem veszed észre , hogy alkohol van az üdítődben . Ja és igen "És leitatott nem tudtam ellene mit tenni nem voltam magánál." Hát igen nálam valóban nem voltál,de légyszi ne magázz

2014. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ez igaz, lehet hogy kamu kérdés?...
2014. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Anyukádéknak mondd el feltétlenül! Ha szeretnéd, hogy megbüntessék, aki bántott, akkor rendőrségre és orvoshoz is kell majd mennetek. (Orvoshoz mindenképpen, hogy megelőzzétek a nem kívánt terhességet.) Ha nem akarod, akkor az orvos után véget is érhet ez a történet - bár szerintem mindenkinek bűnhődnie kéne, aki ilyet tesz. :( De ez a te döntésed.


Őket is megkeresheted akár online is, bármikor. Ők a bántalmazott nőknek és gyerekeknek segítenek: [link]

2014. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Válaszolók, lehetséges, hogy egy hülye felnőtt szórakozik, DE ha mégis egy gyerekről van szó, az isten szerelmére... Minden TIZEDIK (!!!) gyereket bántalmaznak szexuálisan valamilyen módon. És sajnos túl gyakori reakció az a felnőttek részéről, hogy "hazudsz". Nem biztos, hogy kamu kérdés, nem biztos, hogy hazudik. Nem tudhatjuk. És inkább kapjon normális válaszokat egy kamuzó, mint hogy egy bántalmazott gyerek ne kapjon segítséget...
2014. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet nem kellene 13 evesen inni meg bulizni...?

Anyukadeknak mindenkepp szolj, nem art ha felismered a csavot aki ezt tette veled. A tobbit mar elottem elmondtak.

2014. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Látszik, hogy kamu kérdés már csak a nevéből is. (2002 tudomásom szerint az még csak 12...)


Na meg persze, biztos 13 éves lányt/fiút engednek el bulizni. Ha tudod, hogy megerőszakoltak akkor jó, hogy nem emlékszel semmire.

2014. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Keveredik a történetben, hogy veled vagy valaki mással történt-e ez (elengedték, jönnél vele, magánál).


Ez inkább a hajnali kamu.

2014. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
KAMU!
2014. aug. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!