Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap találkoztam másodszor...

Tegnap találkoztam másodszor egy fiuval akit egyáltalán nem találok helyesnek és mikor beszélgettünk elszolta magát hogy belém szeretett . ( a többi lent)?

Figyelt kérdés
De abban maradtunk hogy mi csakis barátok maradunk. és én ezt tegnap is elmondtam neki. csak én egyedül azt nem akarom elmondani neki hogy mással akarok összejönni. De én lennék neki az elsö csaja és tudom hogy nem müködne a kapcsolat mert én több mint 400 kmre elfogok költözni és ahol ö is van nem fogok utazgatni. Mit tegyek? Csak akkor jelentsem be hogy van valakim amikor már összejöttünk? 14/L
2014. febr. 11. 09:47
 1/4 anonim válasza:

Mond el neki, hogy sajnálod, de nem fog köztetek működni a kapcsolat, mert 1. elköltözöl, 2. te csak barátságot érzel és nem akarod átvágni, hogy ennek ellenére összejössz vele.


Van más kiszemelted? Oké, legyen, ezt is elmondhatod neki, hogy más tetszik neked. Ha elég érettnek érzed magad egy kapcsolathoz, akkor ahhoz is elég érett vagy, hogy mindezt egyedül mond el a fiúnak. Légy kedves, és tapintatos, mert fordított helyzetben biztos neked sem esne jól ez az egész.

2014. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél gerinctelen, ne áltasd szegényt, hidd el, jobb mindkettőtöknek, ha megtudja az igazat, mint ha egy eleve hazugságon alapuló kapcsolatba belevágnátok.
2014. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki szemtöl szembe egyenesen tegnap hogy elköltözöm..meg azt hogy barátok legyünk mert ugye elejétöl fogva ebben maradtunk..nem csináltam én semmit nem is probáltam elcsábitani de belém szeretett....a másik srác aki viszont tetszik már több honapja belém van esve stb...de most már komolyabbra akarom forditani vele a dolgot.. :/
2014. febr. 11. 10:18
 4/4 anonim válasza:

A másik srác aki neked is tetszik, ott lakik ahol Te jelenleg?

Mert akkor kicsit álszent indok lenne az, hogy elköltözöl és ezért nem akarsz vele összejönni:)

Persze abban az esetben nem, ha a kiszemelttel egy helyre költöztök el, egyéb esetben közte és közted is megmaradna azaz említett 400 km táv.

2014. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!