Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék kérni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni? Van egy lány facebookon nagyon sokat beszélgettünk, és teljesen úgy éreztem hogy már érez valami irántam és már nagyon jó kapcsolatunk volt. Amikor találkoztam vele alig tudtam megszólalni mert nemtudtam mit kérdezni.

Figyelt kérdés

Tudnátok tanácsot adni hogy pl miket kérdezzek?!! És mikor és hogyan kérdezzem meg tőle hogy járna e velem????Mit tegyek??

ELőre is köszi



2013. szept. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook király
2013. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amíg élőben nem tudtok beszélgetni, ne kérdezd meg hogy lenne-e a barátnőd
2013. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor hogy kezdjek hozzá?
2013. szept. 21. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon egy nővel (főleg, ha "olyan" ügyben gondolod vele kapcs.), A LEGNAGYOBB B@ROMSÁG beszélgetni. Ha órák hosszat és napról napra írogattok egymásnak az a leggázabb. (már fél éve töröltem is magam minden közösségi m@rhaságról) Ne haragudj, de vszinű a leányzó nem egy monitorral képzeli el magát a magánéletében és az ágyikóban.

Ott rontottad el, hogy sokat írogattál neki. Egyből, vagy legalábbis mondjuk rá 1-2 napra a személyes találkozóra kellett volna törekedned és még témátok is maradt volna az élő találkozásra ha nem írtál volna neki annyi mindent. Nem voltál elég határozott és laza (ahogy te írtad, alig tudtál megszólalni).


Hogy mit mondj abban meg sztem aligha tudnának itt segíteni.

A LÉNYEG:

Ez attól függ mennyire vagy határozott és magabiztos. Az, hogy így megváltozz az meg nem megy egyik napról a másikra.


2 dolgot tehetsz.

1 - Összeszeded magad és a tutyimutyi érzéseidet megszűnteted, bátran határozottan találkozol ÉLŐBEN a lánnyal (ha egyáltalán ő belemegy) és elmondasz neki mindent. - ez lesz a nehéz, amint írtam nem megy egyik napról a másikra és semmi esetre se neten beszélj vele. Érzéketlen úgy az egész.

2 - Szépen formálod, hogy határozott legyél, ne félénk és a köv. lánynál nem rontasz.


Többet erre nem tudok mondani.

Bocs, ha lesújtónak találtad, de ez az igazság.

Én minden esetre szurkolok. Hajrá!

2013. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon érthetően leírtad!:))
2013. szept. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!