Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mi lehet az oka?...

Ez normális? Mi lehet az oka? Egyáltalán van oka?

Figyelt kérdés
1,5 éve menstruálok, idáig mindig rendszeresen megjött, 2 hete volt meg és most megint megvan.Ilyen soha nem volt.Nagyon aggódom :(

2014. aug. 14. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ezt kihagytam, fél év és 15 leszek
2014. aug. 14. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént. A nőgyógyász megnyugtatott, hogy még fiatal vagyok és ilyesmi előfordul. Igaza volt. A szexhez túl fiatal vagy, de hát sosem lehet tudni, ugye, és vannak olyan esemény utáni tabletták, amelyeknek ez az egyik mellékhatása. Hogy teljesen megnyugodj, menj el orvoshoz.
2014. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Annak mi lehet az oka, hogy sosem fajt a hasam most meg nagyon erosen gorcsol?
2014. aug. 15. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismét csak azt kell mondanom, éppen így történt velem is, de hozzáteszem, vannak olyan esetek, amikor feltétlenül nőgyógyászhoz kell fordulni azért, hogy megnyugtasson, vagy orvosolni tudja. Az én időmben csak a tűrés volt az egyetlen lehetőség, de ma már erre a bajra is van orvosság.

Elmehetsz anyukáddal, a barátnőddel, de egyedül is. Ne félj, és főleg ne szégyelld magad.... az orvos előtt sem!

2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!