Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen első tampon használa...

15 évesen első tampon használat. Ez normális?

Figyelt kérdés
15 vagyok,ma próbáltam ki először a tampont.A lehető legkisebb Ob. Tamponnal próbálkoztam.Az normális ha a felhelyezés után/alatt hányingerem volt és utàna már remegtem is? Ez lehetett azért is mert görcsöltem? Vagy csak ennyire érzékeny vagyok? Ti hogy éltétek meg az első próbálkozást? :/
2014. aug. 13. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ez mi lehet, de emlékszem mikor én próbáltam először nagyon ideges voltam, féltem, hogy fájni fog, hogy elrontom, vagy mittudomén, aztán végülis túléltem de egész nap idegbajos voltam, hogy mi van ha nem jön majd ki, mi van ha valami rossz .... azóta 2szer használtam, de én betét párti vagyok. Nem tudom ez a feldugdosni dolgokat ez nem az stílusom...
2014. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te fiú vagy vagy lány?
2014. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem nem volt bajom a tamponnal, mai napig azt használok. Szerintem jobb ha átváltasz betétre, mert ha ezek a tünetek a tampon miatt vannak akkor nagy baj is történhet veled.
2014. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 lány vagyok...szerinted egy fiú hova dugnosná magának,a s.ggébe?? :'D
2014. aug. 13. 21:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem bírod a tampont.Előfordul ilyen.Ha a hányinger/remegés továbbra is fennáll,akkor érdemes inkább betétre váltani.
2014. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha felhelyezés alatt és közvetlenül utána voltak ezek a tüneteid, akkor pszichések.
2014. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy csak azért volt, mert izgultál. Én egyébként 16 éves korom óta csak tampont használok, szóval már 6 éve és soha semmi bajom nem volt tőle, sőt, ezerszer jobb nekem, mint a betét. Így kb. észre sem veszem, ha megvan, pár óránként cserélek, ami kb. 5 msp és kész is, kb. mint szemüvegről kontaktlencsére váltani... :D A lényeg, hogy ne izgulj, nem lesz semmi baj! :)
2014. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Hányinger, rosszullét. Nem tudok tampont használni. Ha továbbra is ilyen tüneteid vannak, a tampon nem való neked.Erröl irnak is a tájékoztatón. 39/n
2014. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most megint kipróbáltam.Nincsen hányingerem meg semmi..csak fáj..>< az nembaj?..:'D
2014. aug. 14. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad fájnia. Ha jól raktad fel akkor nem szabad érezni se nagyon hogy ott van
2014. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!