Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete késik a menstruációm...

Két hete késik a menstruációm és nagyon aggódom, mert ilyen még soha nem fordult elő velem! Vérzés helyett barnázás van és szúró petefészek fájdalom. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
A menzesz várt időpontja előtt egy héttel 4-5 napig barna (pecsételő vérzés) folyásom volt, majd az abbamaradt. Szúrt a jobb oldali petefészkem, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert többször volt hasonló tünetem ciszta miatt. Gondoltam, egy hét múlva úgyis megjön a menzeszem, majd azzal elmúlik (ha cisztám van), mert eddig is mindig így múlott el. Aztán a menzeszem nem jött meg, már két hete késik. Tegnap voltam orvosnál, azt mondta, semmi rosszat nem lát, majd megjön. Aztán ma megint barnáztam, de a menzeszem sehol. Szóval volt már valaki hasonló helyzetben? Szó mi szó, nagyon sokat idegeskedtem az elmúlt hónapban, de a stresszre sem lehet mindent fogni! :-D

#menstruáció #pecsételő vérzés #szúró fájdalom a petefészek körül
2014. aug. 14. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló és idővel megjött. Nálam az a gyakoribb hogy egy hónapban 2x jön meg és utána 1hónap kihagyással megint.
2014. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És neked az orvos mit mondott, mitől lehet? Nekem azt mondta, semmi rosszat nem lát, majd megjön, de persze, hogy aggaszt, még soha nem voltam így.


Stresszes típus vagy, sokat idegeskedsz? Én igen, de amint írtam, nem akarom a menzeszem felborulását is arra fogni. :-)

2014. aug. 15. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy csak azért van mert még nem állt be rendesen pedig már 3 éve, hogy megjött. És azt is hozzátették hogy szednem kellene fogamzásgátlót.
2014. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk én már 15 éve menstruálok, uh. nekem ez a jelenség szokatlan, mindig pontosan jött meg eddig (+,- egy-két nap eltéréssel).


Tudom, hogy lehet a stressztől, életmódváltástól, de az ember azért aggódik, ha olyat tapasztal, amit előtte soha!


A fogamzásgátló tablettáról meg annyit, hogy az orvosok nagyon "erőltetik", de nekem a volt barátom azt mondta, hogy ő mint orvos ajánlja a betegeinek, de a barátnőjével nem vetetné be..... Biztosan sok jó hatása is van (nemcsak terhesség megelőzés), de ugyanannyi rossz is - ha nem több -.


Mindenesetre nagyon köszönöm a válaszod és jó egészséget kívánok! :-)

2014. aug. 15. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh 15 év :/ én már most beleőszülök. Igen hallottam egy pár mellékhatásról pl aki 7 vagy 8 évig szedi egyhuzamban emlőrákja lehet, meg még nem tudom mi alakulhat ki.

Szintén kívánom! :)

2014. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!