Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete petefészek görcsök és...

2 hete petefészek görcsök és méh feszülés. Orvos vagy csak erősebb menstruációs tünetek?

Figyelt kérdés

Elvileg nem vagyok terhes, fogamzásgátlót is szedek már 4 éve.

2 hete csütörtökön voltam nőgyógyásznàl éves ellenörzés miatt, ott minden rendben volt.

De már aznap éreztem, hogy görcsölgetnek a petefészkeim és húzódik a méhem. Azt mondta, a közelgő mensim miatt érzem ezeket. En is ráfogtam erre, mert elégé fáj mindig, bár inkább csak mensi alatt és ovulációkor. ( en tabi ellenére is pontosan tudom mikor ovulálok.. )

Most kedden meg is jött rendes időbe, viszont csak 2 napig rendesen azóta kevesebb és barnásabb, a görcsölés nem múlt el, sőt leginkább a jobb oldalit érzem és kisugárzik a combtőbe is. Néha annyira érzem, hogy össze kell görnyednem.

Mindegy, hogy ülök állok, fekszem, mozgok... menjek vissza vagy várjak míg elmúlik a mensim és vegyek be görcsoldót?



2014. febr. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért írtál itt butaságokat.

Fogamzásgátló mellett nincs peteérés! Jó, persze néha éppen előfordul, ha valami miatt csökken a hatása, de alapvetően, ha rendben van a szedés és van hatása a gyógyszernek, akkor nem lehet peteérésed!!!

Ettől függetlenül érezhetsz tüneteket fogamzásgátló mellett is, mint ahogyan rendes menstruációs ciklus alatt van, de a kettő, folyamatában nem ugyanaz.

És éppen tabletta szedés mellett is van olyan, aki erősen görcsöl. De akár egy gyulladás miatt is érezheted ezeket a dolgokat, szóval érdemes orvoshoz menni és kivizsgáltatni az okát.

2014. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam meg! Köszönöm a válaszod!! Szép napot!
2014. febr. 7. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz.
2014. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!