Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati hasi ultrahangot...

Nőgyógyászati hasi ultrahangot mennyire befolyásolja a menstruáció?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kértem időpontot a policisztás petefészkeim miatt, plusz vérzésem sem volt több mint 70 napja. Erre ma este megjött és hétfőre van időpontom. Ismerve a szervezetem nem fog addig elmúlni, ám új időpontot sem olyan egyszerű kérni, mert csak sokára kapok. Volt már egy ultrahangom egy másik orvosnál kb másfél hónapja ( ott állapították meg a policisztás petefészkeket ), de gondolom itt is csinálna az orvos, illetve félek, hogy nem tud a menstruációm miatt megfelelő diagnózist ezáltal megfelelő gyógymódot javasolni.
2014. aug. 14. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a mesntruáció miatt nem fogja látni a dolgokat.
2014. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég hülyén jött ki

Lehet mégis másik időpontot kell megbeszélnetek

2014. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy szeptemberben kezdem a főiskolát és nagyon görcsölök, plusz erős rosszulléteket okoz számomra a betegség, ami egyenlőre a hétköznapi életben is gátol :(
2014. aug. 14. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!