Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meg vagyok ijedve, mi...

Nagyon meg vagyok ijedve, mi lehet a probléma? 15/L

Figyelt kérdés
Utoljara junius 30.an jott meg a menstruaciom es ez atment julius 5-6.ig.. Azota semmi, aug.5.en kellett volna megjonnie, de azota is semmi. Dietaztam egy kicsit juliusban, de ez nagyon tavol allt az ehezestol szoval ilyet ne is feltetelezzetek, inkabb azt mondanam, hogy egeszsegesen taplalkozok, es hetente 4x futok de az utobbi idoben mar ez is elmaradt mert olyan szinten felek hogy nem jon meg. Szuz vagyok, terhesseg teljesen kizart! Ha a cickafark teat iszom reggel es este HOLNAPTOL az ha jol olvastam minden bizonnyal segiteni fog, de kb hany nap a hatoideje? Utana teljesen normalisan megfog jonni maskor is?
2014. aug. 14. 23:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es ilyen meg sosem tortent, nyilvan ezert felek ennyire. Eddig max.(!) egy hetet vagy 8napot kesett..
2014. aug. 14. 23:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos, hogy nem vagy terhes, akkor miért parázol rá ennyire? Szűzen is lehet ám foganni, ha sperma jut a hüvelybe, ugye tudod?
2014. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet,hogy velem van a baj,de engem soha nem izgatott,hogy mi van ha nem jön meg:D

Ez ilyen korban még teljesen normális.Nyugodtan fojtasd,amit elkezdtél és ne stresszelj (attól is késhet)és hamarosan megjön a mikulás,nyugi;)

Amúgy ha a cickafarkat a mensi megjövetele előtt egy héttel kezded el iszogatni,akkor nem fogsz annyira görcsölni:)

Egyébként nem csodaszer,csak segíti a természetes folyamatokat szóval nincs konkrét hatóideje:)

Amúgy tényleg bármi okozhat késést,akár az életmód váltás is(de ez nem feltétlenül rossz)vagy a hormonok stb..

(ha ez vigasztal,nekem majdnem egy hónap késéssel jött meg ma,mert elég sokat stresszeltem mostanában,amúgy meg teljesen egészséges vagyok:))

2014. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem volt meg az eletemben semmi olyasmi amitol en terhes lehetnek:D

Koszonom a masodik valaszolonak, egy kicsit megnyugodtam, remelem minel hamarabb megjon, de ezt a teat lehet kiprobalom, legalabbis eloszor megbeszelem anyaval:D koszonom tenyleg, szep estet!

2014. aug. 14. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok húst, májat, és a B12 vitamin is elősegíti a rendszeres havi vérzést.
2014. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még kimaradhatnak hónapok is akár a korodban!
2014. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!