Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után mikor kezdek ujra...

Csitta82 kérdése:

Szülés után mikor kezdek ujra menstruálni?

Figyelt kérdés
6 honapja szültem ( februárban). Május elsö vasárnapján volt valami kis vérzés ami kb 3 napig tartott. azota semmi. A szülé után már elmult 6 honap, és már egy honapja nem is szoptatok. Nem gond hogy még nem jött meg a menstruációm?
2014. aug. 15. 08:46
 1/3 anonim válasza:
Ált a szoptatás abbahagyása utan kene megjonnie nem sokkal. En csak 1x szültem, nekem par het eltéréssel Megjött, ahogy a szopit abbahagytam, 8-9 hónappal szülés utan. Ismerek olyat, akinek tobb, mint egy evig nem jott meg, dokinak kellett beindítani.
2014. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg nagyon valtozo hogy kinel hogy alakul. Nekem 11 honappal a szules utan jott meg, ugy hogy meg szoptattam. Most varom a masodik babat, meglatjuk most hogy lesz..
2014. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Épp tegnap volt tüszörepedésem. Remélem most már menstruáciom is megjön! :)
2014. aug. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!