Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok? Jövőhét vasárna...

Mit ajánlotok? Jövőhét vasárnap golyataborba megyek és azt jelzi a naptáram hogy pont megjon.

Figyelt kérdés
Nagyon hasfajos vagyok az időszak alatt. Minden egyes nap fáj a hasam nagyon. Nem tudom hogy használnak ilyen citromlé stb, de valahogy előrébb kéne hozom.. ha valakinek használt valami akkor kérlek segítsetek mert nem szeretnék egész golyatabor alatt hasfajast. :((
2014. aug. 17. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Vigyél algoflex M-et meg szedjél magnéziumot. Ha szedek magnéziumot nem szoktam görcsölni, pedig amúgy baromi görcsölős vagyok én is. De ha még is görcsölök, akkor az algofex M meg kiszünteti teljesen.


A citromlé meg az ilyenek, azok semmire se jók. Nem fog előrébb jönni.

2014. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább elkerülöd a fűvel-fával lefekvést :D
2014. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az algoflex M a legtutibb rá, vagy anno Naprosin-t szedtem, de az azt hiszem vényköteles.

Viszont majd ne várd meg, míg elkezd fájni. Ha már picit is érzed a jelét, rögtön vedd be valamelyiket.

2014. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos írjon fel apranaxot, vagy naprosynt es a menzesz ELŐTT kezdd el szedni 2 nappal. Igy egyaltalan nem alakul ki fájdalom, mert a gyógyszer gátolja azt az anyagot, ami ilyenkor felszabadul. Ha a menstruáció napján veszed be ezeket, akkor nem annyira hatekonyag, mert nincs elég idő a gátló hatás kifejtésére.
2014. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én inkább beveszek egy vényköteles kis "semmi" gyógyszert, mint vényre kapható valami extrát. Nekem ha nem veszek be magnéziumot sem algofelxet, akkor egy-egy alkalommal 40-50 percen át folyamatosan olyan, mintha hasba szúrtak volna, nem túlzok, ha egyedül vagyok itthon nem tudok bevenni gyógyszert, mert ott ahol vagyok lefekszek és úgy maradok, míg el nem múlik, közben meg arra gondolok, hogy meg fogok halni. Szerintem ez már nagyon komoly fájdalom, de az algoflexet, ha beveszem, akkor SEMMIT nem érzek. És viszonylag hamar hat is. Szerintem felesleges már előre napokig ilyen durva vényköteles szereket szedni...
2014. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értesz hozzá! Az, hogy neked hasznal Aznap, a puszta szerencse. Ezek a gyógyszerek gátolják a prosztaglandin szintézist, de a gátló hatásnak kell egy- két nap. A venykoteles szo egyebkent azt jelenti, hogy rwmeceptre kell írni. Az algoflex ibulrofen , ami szintén nem egy ártalmatlan szer, csak a gyogyssmzerlobbi ugy döntött, hogy veny mentessé teszi, hogy minel többen vegyék. Az orvos egyebkent mindent elnond a szedéssel kapcsolatban. Vagy ez van, vagy a fofamtasgatlo, aminek a hormon tartalma neg több mellékhatást okozhat.
2014. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cataflam vagy nem tom h kell leirni nekem az is segit meg az Analgesin
2014. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!