Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap szeretném megkérni a...

Holnap szeretném megkérni a barátnőm kezét, de vasárnap kicsit össze vesztünk, azóta kisebb mosoly szünet van. Szerintetek ez jó alkalom vagy várjak amíg lenyugszik a helyzet? Vagy ez lehet pont így sülne el jól?

Figyelt kérdés
Már nem bírok várni,gondoltam ma is ha este mire hazaér,veszek neki egy csokór virágot.Szerintetek az sok így egyszerre hogy ma egy csokór virág,holnap meg megkérem a kezét?
2014. júl. 31. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Sok!
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Először is kibékülnék vele mindenképpen. Ha teljes a béke, akkor annak megkoronázására simán jól sülhet el, ha előállsz a dologgal, csak ügyesen kell felvezetni. Ha viszont még nem sikerül rendezni a vitát, akkor semmiképpen nem venném elő a témát, megvárnám, míg 100%-os a megegyezés.
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérd meg most. Ha nemet mond, akkor írj privit, oszt megyünk beverünk pár sört.
2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pinky Baba válasza:
25%

Szerintem kwrd meg

Legalabbis ha en lennek a lany akkor nagyon orulnek neki

Kulonben is ha igazan szeret akkor ez a kis vita nem jelwnt semmit.

Kerd meg valami nagyon romantikus helyen vagy olyan korulmenyek kozott amit imad!!

Majd ird meg hogy sikerult e vagy hogy hogyan dontottel:)

2014. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszi.De ötleteket is várnék nem csak annyit hogy sok.
2014. júl. 31. 15:40
 6/13 A kérdező kommentje:
De virágot is adjak ma?Ezt nem tudom eldönteni!Lehet sok lenne ez így egyszerre,hogy ma virág,holnap gyűrű.Igaz a virágot engesztelésnek szánnám!Vélemény?
2014. júl. 31. 15:41
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem kell semmi romasntika, csak egyszerüen kerdezd meg, hogy felesegül menne- e hozzad, es azt is mond meg, mikorra szeretned az esküvöt.
2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez függ a párodtól.


Ha sokáig szokott rágódni dolgokon (én ilyen vagyok), akkor sülhet el rosszul is, mert érezheti "pofabe" gyűrűnek, vagy, hogy így próbálod áthidalni a problémát, és kiengesztelni.


Ha könnyedén kezeli a konfliktust, akkor még mókázhattok vele, hogy a "jóban rosszban" rátok is illik, hiszen egy veszekedés döntötte el, hogy vele akarsz élni :P


Én nem csinálnám két részletben. Vigyél virágot, tegyél bele egy kártyát, amin vagy írsz valami szívhez szólót, vagy pusztán "A" kérdést, és megkéred a kezét. Türelem ;)

2014. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha megkéred a kezét, és szőnyeg alá söpröd a problémát, csak azt éred el, hogy nem tanuljátok meg a konfliktusaitokat kezelni. Nem fogod tudni mindig megkérni a kezét.
2014. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha megkéred a kezét, és szőnyeg alá söpröd a problémát, csak azt éred el, hogy nem tanuljátok meg a konfliktusaitokat kezelni. Nem fogod tudni mindig megkérni a kezét.


Igazad van!!Erre már én is gondoltam!Ettől függetlenül már pár hónapja is megfordult a fejemben hogy megkérem a kezét,akkor viszont nem volt vita köztünk.

Általában másnapra már nem haragszunk egymásra,én is ő is,szerencsére hamar megbocsájtó típusok vagyunk,de most valamiért "befeszültünk mint ketten.Ennyi ideig nem szokott tartani.Szoktunk "szkanderozni" de ilyen sokáig eddig még nem.

2014. júl. 31. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!