Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mycosin gyno kapszulát írt...

Mycosin gyno kapszulát írt fel nőgyógyász, mert candidám van! Már bevettem a tablettát 3 napja és nem sok hatást érzek! Mikor gyógyulok meg? Két tablettát írt fel, a köv. Egy hónap múlva kell, talán vegyem be előbb? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem egy hétre rá kellett, a másik doki szerint meg a másikat a partnernek kell, hát nekem pl.: nem hatott semmit, ugyanugy gombás maradtam :(


Rem veled ne mez lesz.

2010. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jól írta az előző válaszóló!ha partner van,őt is kezelni kell.sajnos ugyan az van nekem mint az előző válaszolónak..már 4 éve gombám van és semmisem mulassza el.Van valami injekció 25ezer ft a kezelés.5 db injekciót adnak be 1ára 5000ft,nem biztos, h használmde próba szerencse.Idegileg teljesen kivagyok már ettől.Én is remélem,hogy Te hamar meggyógyulsz!
2010. jan. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Decemeber végén is jártam dokinál, akkor is ezt írta fel, akkor páromnak is be kellett szednie. Most rákérdeztem, és mondta hogy neki nem kell bevennie, a férfiak valahogyan védettebbek, nem kapják el úgy, vagy ilyesmit mondott. Tehát partnerem már dec-ben bevette (akkor én is), én most megint pár napja, de van még egy szemem! Tegnap óta minntha kicsit jobb lett volna! Sajnos én is szenvedek évek óta candidával! Most elkezdtem fokhagymadrazsét szedni! Belülről fertőtlenít kicsit ezt mondják. Meg iszom grapefruitmagolajcseppeket! Nem használok illatos wc papírt, illatos eü. betétet! Nem használok már hüvely öblítőt. Doki azt mondta, hogy ritkán használjam, mert a nagyon tiszta is rosszat tesz. Kipucoltam a jó gombákat, bacikat:( Szal azzal leáltam! Illatmentes intim mosakodószert használok. Figyelek hogy ne egyek sok édességet, szénhidrátot és kelt tésztás dolgokat! De elegem van már, hogy mindig visszajön!!!!

2010. jan. 15. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Detto ez van nálam is :(

Nekem a dokim azt mondta, hogy váltsuk fogigátlót,mert lehet attól van, hát most irt ki másikat, de hogy jobb lesz-e nem tom :S

2010. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Régen Mercilont szedtem, ugyanúgy voltak panaszaim. Aztán két évig nem szedtem fogamzásgátlót. Akkor is voltak panaszaim. Most 3. hónapja a Laurinát szedem. Szintén panaszosan!

Elegem van!

Párom szerencsére megértő.:)

2010. jan. 15. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor mi lehet a bibi nálad? nem is a bogyo miatt? ha akor is elöjött mikor nem szedted... szegény mi... nálam is megértő a vőlegényem :)
2010. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még decemberben felfáztam. Azóta még mindig fáj a hasam és nem gyógyultam fel. Doki antibiotikumot írt fel. Meg persze hüvelytablettát (betadine), mert tuti gomba is ott lesz...:( Vett le kenetet (nekem kellett bevinni ÁNTSZ-hez, ami kicsit fura...de mindent a gyógyulásért.:)
2010. jan. 22. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
és mi volt?
2010. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!