Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap késés számít úgymond...

Hány nap késés számít úgymond normálisnak menzesznel?

Figyelt kérdés
4 napott késett már. Kb. 5 éve jött még először és azota már beállt úgymond, vagyis kb 1 nap keses belefért de jött rendesen és most meg nem. Nem szexeltem senkivel, nincs barátom. És nagyon aggodok mert lehet hogy csak bebeszelem most magamnak mert félek nagyon de elolvastam ilyen terhességi tüneteket és magas lazam is volt kb 1 hete, kényelmetlenül feszul a gyomrom olyan mintha 2 hete kb fellenek puffadva és komolyan csak a pocakom nagyobb , aztán méghanyingerem is volt , azon a napon amikor még kelett hogy jöjjön gorcsolt de nem jött még. Tudom hogy nem lehetséges hogy terhes legyek és lehet hogy ezek a tünetek véletlenül jöttek össze de én aggodok :O

2014. aug. 18. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

4 nap késés nem késés. Sem egy hét, sem egy hónap, mert ki is maradhat. Ahogy mondtad, elég pontos, szóval simán belefér, nem vagy gép. Néha csinál furcsaságokat a szervezet, de nem kell kiakadni rajta.

Amúgy lehet, hogy ez a nyavalya, amit elkaptál, a láz, hasfájás, hányinger, pont emiatt késik.

Nyugi, nem fog eljönni hozzád a kis Jézus :D

2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-5 nap simán belefér.
2014. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hét, szerintem.
2014. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!