Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi késés számít még...

Mennyi késés számít még normálisnak? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

3napja meg kellett volna jönnie... de eddig semmi.

Ma reggel görcsölt a hasam, de semmi, kicsi fehér folyásom van, a melleim feszülnek, ez lehet terhességen kívül más is??? egyébként nagyon pontos ciklusom van,nem szokott ilyen lenni...mit csináljak??


2010. ápr. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhh, hány éves vagy? ... Kamaszkorban akár több hónap is kimaradhat, amúgy meg 3 nap miatt aggódni... A tünetekből meg egyértelmű, hogy napok kérdése. Gyógyszer nélkül kb. senkinek nem napra pontos, de ezt már igazán tudhatnád a saját testedről. Késni meg késhet stressztől, betegségtől meg minden hónapban változó lehet, hogy most 27, most 32 most 24 napra jön meg. Olvass utána, de tényleg.
2010. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pár nap késés belefér, de hány éves vagy? tininél akár 2-3 hét is előfordulhat, egyszer nekem is volt 52 napos ciklusom- akkor még szűz voltam, aggódnom nem kellett. Nálad is ez van? azért kérdezted,hogy terhességen kívül lehet -e más gond?

Sajna ma már gyakori a petefészek ciszta- ott szokott késni a menzesz.. (pcos pl)

2010. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

19vagyok

és terhesség hát nem tudom...voltam a barátommal együtt, de 1 alkalom kivételével óvszert használtunk,és akkor egyszer se ment el...lehetek terhes?:S menjek orvoshoz vagy ne aggódjak?

2010. ápr. 14. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
3 nap még nem olyan komoly késés, de vegyél egy terhességi gyorstesztet a patikában. Egyébként meg nagyon butaság óvszer nélkül próbálkozni, még akkor is, ha ő nem megy el. Nem hallottad még, hogy az előváladék is tartalmazhat hímivarsejteket? Hiába nem megy el, ha berakja, fennáll a terhesség lehetősége, még ha kicsi is.
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

upsza! szerintem is vegyél tesztet, de gyorsan:) azért gyorsan, mert 1 megnyugodhatsz ha nincs gond, kettő nem árt tudni... tényleg nem éri meg próbálkozni ezzel a módszerrel:S jól írta az előttem szóló!

akkor drukkolok, hogy minden rendben legyen! mást már enm tudok tanácsolni:S csak azt, hogy legközelebb... bla bla ... de ezt te is tudod, nem éri meg parázni!! abortuszt meg nem kívánok senkinek!

2010. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

negatív teszt:P

köszi a válaszokat

2010. ápr. 15. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idegességtől késett vagy PCOS-ed van. Nekem viszonylag rendszeres menzeszem volt tizenévesen, most viszont évente jó, ha 5X megjön, olyan durva PCO-m van.
2010. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!