Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos késés (mensi)...

Hány napos késés (mensi) számít normálisnak? (Eddig még nem késett a mensim)

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek, hogy már biztos eredményt kapjak, ill, ha nem jön meg, hány napos késés után érdemes orvoshoz menni?Ilyen még nem volt velem, és nem tudom, mit kell csinálni!
2009. márc. 15. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem zárható ki a terhesség akkor tesztet már 3-4 nap késés után is lehet csinálni. Önmagában pár napos késés (ha nem terhesség az ok) semmi jelentőséggel nem bír. Egy-egy alkalommal még akár a 7-10 napos késés sem feltétlen kóros, annyi minden befolyásolhatja, hogy ez még az egyébként szabályosan menstruálókkal is megeshet. Személy szerint én orvoshoz csak több mint két hét késés után mennék, ha terhes vagyok azért, ha nem akkor azért.
2009. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem tudtam, hogy 10 nap még belefér, persze még nem tartok ott, de így más sokkal nyugodtabb vagyok! A tesztel is várok még pár napot!
2009. márc. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!