Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy bajt csináltam ezzel?

Nagy bajt csináltam ezzel?

Figyelt kérdés

Pcos Ir-es vagyok, vagyis no cukor és fehér liszt... A baj az hogy a hétvégén esküvőn voltam és nem bírtam ellenállni az előttem tornyosuló sütiknek :S


Megettem 2db fahéjas csigát és két db apró islert... És most olyan lelkiismeret furdalásom van! Rosszul nem lettem tőle (Meforal 500at szedek ami korábban rosszullétet okozott ha valami olyat ettem), de akkor is... félek hogy ezzel most elrontottam az eddig elérteket.



2014. aug. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is figyelsz a szénhidrátra, akkor ebből az egy alkalomból nem lesz baj.
2014. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. aug. 19. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenen ne aggódj, egy-két ilyen bőven belefér, enélkül szerintem nem is lehet bírni.:D (Én 1 éve tartom a diétát, és időnként becsúszik az ilyen). A lényeg hogy ne legyen rendszeres, hiszen a diéta hosszútávon fenti ki a hatását, nem "fordul vissza" egy kis nasi miatt.:) És persze fontos hogy ne legyél rosszul tőle (egyszer-kétszer én is beleszaladtam, de azóta megtanultam hogy mikor és mit engedhetek meg magamnak).
2014. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én még csak Június óta, de néha olyan nehéz... Néha szinte rosszul vagyok egy kis édességért pedig sosem voltam édesszájú. Köszönöm, hogy írtál és megnyugtattál. Holnap megyek vissza a dokihoz majd kiderül a fogyás mellett javult e valamit az eredményem :)
2014. szept. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!