Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy butaságot csinálta...

Nagyon nagy butaságot csináltam ezzel? (részletek alul)

Figyelt kérdés
14 éves múltam (lány). Nagyon későn érő típus vagyok, ezt anyukámtól örököltem. Nincs semmi mellem, még a legkisebb kosarat sem tölti ki. Nem is menstruálok. Az osztályomban már minden lánynak megvan. És a srácok és néhány lány is sokat csúfol, hogy nincs mellem (ezt főleg a fiúk teszik) a lányok meg, hogy nem menstruálok. Mert a lányok körében ez egy mindig nyílt téma sajnos, és mindig hirtelen átterelődik a téma rám, hogy milyen ciki hogy ennyi idősen már csak nekem nincs meg. Én mindig néma csendben tűrtem és csak annyit böktem oda, hogy: Ez van. Mindig elnyeltem hogy mennyire fájt, hogy ezzel csesztettek. Ez már nagyon rosszul esett, és csináltam egy butaságot. Már nem bírtam, hogy mindig ezzel piszkáltak és azt hazudtam, hogy menstruálok. Szerintetek ezzel nagyon nagy butaságot csináltam?
2013. ápr. 21. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért csináltál butaságot, mert mostantól folyamatosan hazudhatsz ha ez a téma jön elő, és akkor mindig toppon kell lenned hazugságban, hogy ne bukj le.
2013. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

hát max ha kiderül...


amugy hogy azzal piszkálnak nem menstruálsz én simán a képükbe vágtam volna, hogy igen én még élvezem a nyarat és nem kell azn aggodnom hogy pont ugy jön ki a kirándulás hogy meg lesz, és nem is fetrengek havonta a kínzó görcsöktől.. tényleg szr nekem...

2013. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszük van hogy emiatt cikiznek akkor magukra vessenek... Nem csináltál butaságot, viszont ezentúl figyelned kell rá, hogy hogyan viselkedsz... időről időre, pl tesiórán vegyél hosszú nadrágot, mintha meglenne (nálunk csak akkor szabadott hosszú gatyát venni ha éppen megvolt) ... stb
2013. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy azt hazudtad, hogy megvan, nem nagy butaság, de idövel belátod majd, hogy lényegtelen.


De attól, hogy neked még nincs meg, meg nem igazán indult még el a fejlödésed, nem baj, sok mindenki van, akinek csal 16 év körül jön meg elöször.

De ha annyira zavar, menj el egy nögyógyászhoz (vannak kimondottan gyereknögyógyászok, akik egész fiatalokra specializálódtak), ott tudnak hormonszintet mérni. Ettöl ugyan nem jön meg korábban, de ha netán valami eltérés van, akkor azon tudna segiteni.


De ahogy már irtam, nincs ezzel semmi baj, meg fog neked is jönni.

2013. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Jól tetted.
2013. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem, de inkabb maradj ki a beszelgetesbol ezek utan.

Amugy nem tudom milyen idiotak vannak koztetek, az en idomben meg nem ecseteltuk fennhangon, kinek van meg.

Ja es nekem is kicsi mellem van, s mar nem valoszinu, h noni fog :), megsem volt sosem gondom a pasizassal, sot! :)

Fel a fejjel! :)

2013. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság, de ne nagyon beszélj majd a menstruációról a többiekkel, amíg nem tudod mi van... meg legyen egy hét havonta, amikor ingerültnek játszod meg magad.xdd
2013. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és köszönöm, hogy nem ítél el hanem megért és tanácsot ad. :)
2013. ápr. 21. 20:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

na és én? nem voltam későn érő,sőt egyesekhez képest korán kezdtem el érni,mégis 3 hónappal múltam 14 amikor megjött! szerinted én nem éreztem cikinek?(már nem is vártam) szerinted nálunk nem jött fel minden hónapban(!) a téma? engem is piszkált egy lány,a barátnőm. persze ezt nem így kell elképzelni,hanem: "én fiatalabb vagyok nálad és mégis már megjött!" persze,mert ő kövérebb... "xy vékonyabb stb nálad mégis előbb megjött neki,mint neked!" persze,mert én meg a magasságomhoz képest voltam vékony és hormonzavaraim is voltak. erre szokták azt mondani hogy az én k.rva anyámat...én vagyok a hibás,sőt,azért is mert pajzsmirigy bajom is volt és az is bekavart a dologba.pff...

amikor megjött és nem mondtam el egyből a barátnőmnek,csak az ötödik napon,azt is úgy hogy "nem áztam át?". ő: "mi? már mint...? menstruáció?"

erről ennyit..persze azóta inkább a mellméretemmel viccelődik,viszont jóbarát névén én meg a súlyával és a belével poénkodok :D hülyén hangzik,tudom,de legalább veszi a lapot.

nálunk is volt 2 lány,aki már kamuzta,de lebuktak. sőt,egyszer én is,de nem derült ki mert rá 1 hónappal megjött xD nem voltam ideges,neeem..

visszatérve a barátnőmhöz.nos,amióta neki megjött(majdnem 2 éve,12 múlt akkor),szinte minden ciklusát bejelenti,de nem csak nekem.konkrétan üvölti a teremben hogy fáj a hasa,esküszöm. sőt,olyan is volt hogy algoflex-m-el szaladgált a folyosón és hangosan ecsetelte pár fiúnak hogy milyen idióta nevű dolgokat tartalmaz a gyógyszer.

nevetséges :D de ez van,vannak ilyen aberrált emberek és lesznek is(sajnos).

viszont elég nekik ajánlani egy háziorvost aki majd ad beutalót pszichiáterhez. hátha veszik a lapot :D

persze majd készülnöd kell arra is hátha megkérdezik,mikor jött először.mond azt a dátumot,amikor kamuztál,mert az hihetőbb. és lehet hogy anyudat is bele kell venni a dologba,előfordulhat hogy anyák egymást közt rákérdeznek ilyenekre.

remélem segítettem :) bocsi,ha hosszú.

2013. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom soha megérteni, hogy miért kell a testi fejlődéssel kapcsolatos dolgokban versenyezni, és miért kell leszólni azokat, akik később érnek. Erről senki nem tehet! Nagyon primitív dolog csúfolni egy később érő lányt!!!
2013. ápr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!