Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött egy pár napja az első...

Megjött egy pár napja az első mensim, de csak egy napig tartott. Ez ugye nem baj?

Figyelt kérdés
Aznap csak reggel fájt egy picit a hasam, pedig a barátnőm azt mondta hogy neki nagyon szokott fájni ilyenkor. Nem vettem észre semmit a bugyimon amikor a mosdóban voltam. Aztán lementem edzeni (futni, boxolni stb.) Ez után vettem észre hogy csupa vér a bugyim. Szóltam anyának is, meg arról is tud hogy csak egy napig tartott de azt mondta hogy ne aggódjak. Azért mégis csak megkérdrzem itt... a biztonság kedvéért.
2014. aug. 19. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van. Ahogy az anyukáknak általában :)
2014. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, mindenkinek máshogy jön meg. :D A nővéremnek 11 napig tartott, ami már az iskolanővér szerint nem egészséges. Igaz, hogy akkor éppen beteg volt, de hát nem lett tőle semmi baja. Szerintem neked sem kell aggódnod, nekem először csak fájt a hasam, aztán kicsit kezdtem vérezni. Három nap múlva pedig nagyon rákezdett. Szerintem egy idő után neked is rendben lesz. Ne aggódj.
2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi... :)
2014. aug. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!