Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a hirtelen hizas...

Mi lehet ez a hirtelen hizas nagy puffadt has?

Figyelt kérdés

Mar kb 2 honapja kezdodott ez hogy hirtelen hizni kezdek a hasam eleg nagy lett ahoz kepest ami volt tablettat szedek minden honapba megjon hasam alja kemeny. Vettem sok tesztet mind negativ illetve 4 honappal ezelott osszevissza szedtem be a tablettat ezert nem akkor jott meg amikor akartam vettem

Egy tesztet halvNy pozitiv de a tobbi negy mind negativ. Ejszakai minkaba dolgoZok azota ejszaka is eszem munka utan. Mi lehet ez hogy ket honap alatt 48 kg rol 55 lettem es hatalmas hassal ?:/ a hasam nem kemeny teljessegeben foghato rajta zsir is tobb mint volt de mintha amugy is alatta picit puffadtabb lenne



2014. aug. 20. 07:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Tobbet is eszem
2014. aug. 20. 07:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy halvány pozitív teszt után érdemes lenne orvoshoz menni...
2014. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy a halvány pozitiv az pozitívnak számít, de menj el orvoshoz, mert ha terhes vagy és nem akarod időben kell cselekedni.
2014. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mutattam az orvosnak a tesztet es azt mondta teves azota vettem meg kn egy honapja es negativ lett
2014. aug. 21. 13:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem

Faj se a mellem se rosszullet se menzesz kimaradas semmi mas csak ez a hizas

2014. aug. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!