Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A terhességi teszt negativ, a...

A terhességi teszt negativ, a menstruáciom késett, hirtelen elvéreztem és 3napja görcsölök ez lehet vetélés ugy hogy nem tudtam hogy terhes vagyok? Köszönöm a válaszokat! 20/lány

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

El biztos nem véreztél ,mert akkor nem kérdeznél itt

;-) .

Ha késett a menstruációd normális a görcsölés és az erősebb darabosabb vérzés a vastagabb méhnyálkahártya miatt . Ha elhúzódik a vérzésed ;több mint egy hétig tart ,akkor keress fel nőgyógyászt . Nem biztos de lehet ,hogy csinál egy egészségügyi küretet . Ha (!) esetleg tényleg terhes voltál ,ezt meg kell csinálni ,nehogy maradjon benned vissza magzati szövet ami nagy gondot okozna az egészségedet illetően .

2014. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most egy kicsit megnyugtattál! Mindenképp keresek fel nőgyògyászt! :)
2014. júl. 30. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltat a tesztet?

El nem véreztél,mert akkor nem a gép előtt ülnél! Én vetéltem el spontán, össze sem téveszthető egy nagyon erős vérzéssel, vetélésnél nagy darabok távoztak belőlem,és a vér is annyira sok,hogy volt,hogy fel sem tudtam kelni a wc-ről.

2014. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2napja csináltam a tesztet! Szerencsére nagy darabok nem jöttek belölem csak szimplán ilyesztő mennyiség folyt :(
2014. júl. 30. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem voltál terhes, csak késett a menses.
2014. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!