Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Provera után nem jött meg?...

Provera után nem jött meg? Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyultam és testileg már rendben vagyok, de a ciklusomra rá kell segíteni. Ezért kaptam a Proverát. Annak azonban már 10 napja, hogy abbahagytam a szedését és még mindig semmi, még jelét se láttam/éreztem. Lehetséges ez? Mi a teendő ezután? Várjak még? Vag menjek vissza a nőgyógyászomhoz, hátha felír valami még erősebb hormont....? ._.

17/l



2014. aug. 20. 08:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem, még elvonásos, pecsételővérzésem sem volt.
2014. aug. 20. 08:46
 2/7 anonim ***** válasza:
hány kg és milyen magas vagy?
2014. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
163 cm és 50 kg
2014. aug. 20. 11:12
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy se voltam kevesebb, csak egy 5-össel, mert a szüleim időben észrevették és még időben elvittek orvoshoz.


Mondjuk egy egészséges fogyókúrának indult, csak 5 kilótól akartam megszabadulni, hogy 55 legyek, de kicsit elszaladt velem a ló. Mondjuk a mensim már abban a pillanatban eltűnt, hogy belezavartam a kajálásomba. Szóval abban a pillanatban, hogy elhagytam azt a rengeteg nassot amit megettem, de még normálisan ettem elmaradt. És csak ezt nem értem az egészben.

2014. aug. 20. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg az a baj, hogy még mindig túl sovány vagy, menj vissza a dokihoz!
2014. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
163 centihez 50 kiló azért nem olyan sovány, hogy ne menstruáljon. Szerintem menj vissza az orvoshoz mindenképp, ez nem normális.
2014. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagy rendben? Sajnos nem két na, mire visszaáll a ciklus.

A progeszteronadagolás akkor nem szokott vérzést előidézni, ha előtte, a ciklus első felében az ösztrogénhatás sem volt megfelelő.

Szerintem várnod kellene még, megvonásos vérzéssel amúgy se sokra mész. De azért menj vissza a dokihoz!

2014. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!