Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy anya megengedj...

Mit tegyek hogy anya megengedje hogy leborotváljam?

Figyelt kérdés
nem merek strandra sem járni mert alul kilóg a szőröm,anya azt mondja túl fiatal vagyok még ehhez,hogy tudnám rábeszélni?13l
2010. jan. 15. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Hülye ha nem engedi. Zárkózz be fürdőszobába borotváld le. Visszanöveszteni nem tudja úgyse... :D xD
2010. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szerintem nem kell megmondanod neki.Talán megnézi vagy mi?
2010. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ez nem attól függ, hogy milyen fiatal vagy. alkati kérdés. és ha nő, hát akkor valamivel nyírni kell :)
2010. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen csak borotváld le. Csak nem azt nézegeti mindig hogy megvan-e még a szőr, remélem. Ez szerintem nem tartozik azok közé a szélsőséges testi módosítások közé amit korhoz, érettséghez kellene kötni, az csak szőr. Ha nem érzed magad jól így a bőrödben akkor ess neki.
2010. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem nézi de úgy is látja pl ha átöltözöm.
2010. jan. 15. 12:07
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért előtte öltözködsz? Már 13 éves vagy, nem kisgyerek.
2010. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Borotváld le, úgyse látja. Ha borotvát sem ad, vegyél. Ha észre is veszi (bár szerintem nem előtte kéne öltözködnöd), mit csinálna? Visszaragasztja? Ugyan már. Majd beletörődik. Borotválva higiénikusabb is ráadásul.
2010. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom bántani Anyukádat, de nagyon régimódi, ha nem engedi meg. vagy csak abban a hitben él, hogy te még kislány vagy. pedig már nem :)
2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell az egészet leborotválni ennyi idősen, ebben igaza van anyukádnak. Abban viszont nincs, hogy egyáltalán nem kell. Nem a 70-es években élünk, amikor a kilógó szőr volt szexi. Mondd meg anyukádnak, hogy csak annyit szeretnél leborotválni, amennyi kilóg. Így sokkal kevésbé fognak megbámulni (mert tudjuk, hogy milyenek az emberek). Nem tudom, hogy anyukádnál mi a szokás, de nyugodtan mondd meg neki, hogy ő sem megy úgy a strandra, hogy kilóg a szőre.
2010. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs strandszezon, majd ráérsz nyáron:) Ha észreveszi meg kapsz egy ejnyebejnyét, vagy h hülye vagy kislányom:)

Egyébkémt én 24 vagyok és énis átöltözöm anyám előtt, mi ehhez szoktunk hozzá, az lenne a fura ha elkezdenék szégyenlősködni, de nem vagyok az:)

2010. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!