Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ciklus 1. napján kezdtem el...

A ciklus 1. napján kezdtem el szedni a fogamzásgátlót (Lyndinette). Ma a 15. napon vagyok és még mindig barnázok. Másnak is volt már ilyen? Az egész ciklus alatt kitart?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 22:08
 1/3 anonim válasza:
42%
Lyndinette-nel ki tudja... Az az egyik legrosszabb szerintem, majdnem az osszes tobbi jobb nala, mikor en szedtem siman megjott mikor nem kellett volna.
2014. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért ezt írják???
2014. aug. 22. 08:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az első három hónapban normális a pecsételés. Ha utána is tart, akkor vissza kell menni. Lehet, hogy az első válaszolónak ,,egy szar" volt, de nem vagyunk egyformák, ami neki lehet, hogy kevés hormon volt, az lehet, hogy neked elég lesz, és nem terheled fölöslegesen a szervezetedet. Nem véletlenül lehet kapni több fajta és hatóanyag-erősségű gyógyszert.


Én is szedtem Lyndinette-et, a barátnőim közül is volt, aki ezt szedte. Senkinek se volt rá panasza. Az első hónapban végig barnáztam, megjött, aztán el is múlt. Utána semmi problémám nem volt vele.


Tehát a barnázgatás teljesen normális. Ha erősebb lesz a vérzés, vagy nem akar szűnni a 3. hónap után sem, akkor vissza kell menned a dokihoz. (Bár nem értem, ezt miért nem tudják elmondani.)

2014. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!