Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maradt már ki nektek egy...

Maradt már ki nektek egy egész ciklus? Ha igen mitől? (nem terhesség) -bővebben lent!

Figyelt kérdés

júliusban ,augusztusban nagyon kevés volt a menstruációm,amit nem értettem :S

csináltam jópár tesztet és semmi.

Szeptember 16-án voltam laborban ott is csináltak tesztet ami szintén negatív.

20-a körül kellett volna megjönnie és még mindig semmit.

most megyek majd ultrahangra,hátha vmi ciszta v valami van.

Viszont valamitől nagyonsokat eszem már egy hónapja kb,evési kényszerem van. Hormonális problémám van talán?

Valakinek hasonló?


2010. okt. 7. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
SZia. Nekem egyszer volt hogy 4hónapig nem jött meg, nem volt baba, egyszerüen a hormonok megőrültek. voltam vele nőgyógyásznál és nem talált semmi rendelleneset, uh-n megnézte és aztmondta hogy 1-2 héten belül megfog jönni.
2010. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én kb félévente menstruálok csak PCO miatt:(
2010. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

mi az a pco?

de nekem nem tudom mi bajom...

mondom júliusban olyan kevés volt h egy nap egy tampon elég volt és még az sem telt meg

augusztusban detto

most meg semmi

de ha júliusban már terhesség miatt lett volna kevés akkor vmeik teszt csak pozitivat mutatott volna,nem?

meg azért egy hónap alatt nő a has...

2010. okt. 7. 21:26
 4/21 Lestat_626 válasza:

Szia!

Nekem is tök hasonló van, szerintem. Pont itt van vhol a kérdésem alattad nem sokkal. (Zineryt-es)

Nekem is nyáron alig volt meg, késett 48 napot, meg most is "későre áll"...

Én nem élek szexuális életet, így nem megyek nőgyógyászhoz. Nálam vmi más az oka a hormonháztartás-borulásnak... :(

Úgy hogy megértelek. :)

Neked is kipattogzott az arcod? :O

2010. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attól hogy szűz vagy, elmehetsz nőgyógyászhoz. Sőt, l is kellene, ha problémád van. PCO az hormonzavar, menzesz kimaradással, férfi hormonok emelkedésével, szőrösödéssel, petefészekcisztákkal járó betegség.
2010. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Coxy válasza:
nekem rendszeresen kimarad.. már több orovossal/nődogyival beszéltem, és mindegyik azt mondta, h emiatt nem kell aggódnom. ha akarom ad receptet bogyira és akkor helyreáll.. ha annyira zavar.. pl az egyik nevetve ugy folytatta "bár nem hiszem, h zavar h ritkábban van gond" :D azért én még mindig aggódom kicsit, de végeredménybe már többen mondták h nincs ok az aggodalomra. szóval szerintem no para ^^
2010. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mit jelent az, hogy rendszeresen kimarad? Hány havonta menstruálsz? Hány éves vagy, és mikor jött meg először? Csinált már vmelyik orvos hormonvizsgálatot?
2010. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

hát oké ,felfoghatjuk úgyis h nem gond ha ritkábban jön meg,mert kevesebb probléma,de ha bele gondolunk azért az meddőséggel jár,ha ennyire ritkán van meg,tehát akkor peteérés sincsen stb..

és a pco is akkor úgylátom nem egy jóindulatú betegség. :S

hát csütörtökön mek ultrahangra hátha abból rájövünk vmire.

felírt vmi ciklus rendező homeopátiás bogyót a doki,de még nem szedem mert lehet más baj van.

nekem nem maradt még ki ennyit sosem,azért csodálkozom és sajnos gyanakodhatnék terhességre is,dehát tesztek meg negatívak...:s

2010. okt. 10. 14:52
 9/21 anonim ***** válasza:

A PCOS vagyok. Én tuti pofán vertem volna a dokit, ha közli velem, hogy legalább nincs vele gond.

Még csak 20 éves vagyok, egyelőre nem szeretnék babát, de így is folyton azon jár az eszem, hogy mi van, ha nekem sosem lehet? Arról nem is beszélve, hogy a normális menstruáció a nőiesség jele is vmilyen szinten. Baromi szar érzés, ha nem működik normálisan. Gondolom férfi doki volt...

2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Más problémád nincsen? Nem vagy szőrösebb az átlagnál? Nincsen túlsúlyod? Nem zsíros a bőröd?
2010. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!