Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol faj eg es viszket...

Mitol faj eg es viszket mindkettonknek? Lehet huvelygomba, vagy esetleg osszeszedtunk valami betegseget?

Figyelt kérdés
4 napja lett vege a menstruaciomnak, 3 napja kicsit elkezdett fajni a huvelyem korul, masnapra semmi gond nem volt. Mult ejszaka parommal szeretkezes utan mindkettonknek elkezdett viszketni a nemi szerve, este nem hasznaltunk gumit, tabit szedek. Ma reggel ugy ebredtunk hogy fel van dagadva, ki van vorosodve viszket es faj mindkettonknek a nemi szerve. Mas partnerrel egyikunk sem volt. Mi lehet ez? Gombara azert nem gyanakszom mert a huvelyvaladekom a baratom szerint is meg szerintem is olyan, mint lenni szokott... Otlet esetleg hogy mitol lehet?

2014. aug. 21. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál nagyon száraz?
2014. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapbol nem voltam szaraz, amikor mindkettonknek elkezdett fajni az utan vettem eszre hogy olyan mint a sivatag... Addig minden rendben volt
2014. aug. 21. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy valamelyikőtök összeszedett valami fertőzést.Azt bárhonnan lehet:idegen wc stb.

Neked irány nőgyógyász,mutasd meg magad,vesz majd kenetet,és ír fel majd valami gyógyszert.Mondd neki,hogy a párodnak is vannak tünetei,neki is fog felírni valamit.Fertőzés esetén felléphet a ping-pong effektus,oda vissza fertőzhetitek a másikat.

Addig esetleg tudom ajánlani a hüvelyflóra visszaállító géleket,kúpokat plusz kenegesd Canesten krémmel.Ezek vény nélkül kaphatóak!

Ha nagyon nem bírod,és sokára kapsz időpontot,akkor menj el ügyeletre,el fognak látni!

2014. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!
2014. aug. 21. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit,remélem tudtam :)
2014. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg egy utolso: Mivel nincs itthon perpill canesten meg semmi huvely pH helyreallito holnapig szerinted probalkozzak esetleg egy langyos kamillateaval attorolni vagy attol csak rosszabb lesz?
2014. aug. 21. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem próbálkoznék a vizsgálat elitt semmivel, hogy a doki tudjon kenetet venni es tisztán lásson. Hüvelyi fertőzés elsobbseget élvez az ellatasnal. Tehát ne hagyd hogy napok hetek múlva hívjanak vissza.
2014. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom :)
2014. aug. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!