Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek hány évesen...

Lányok! Nektek hány évesen jött meg először és hol voltatok? Hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés
12/L

2014. aug. 23. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én otthon voltam hál'istennek de nagyon megijedtem, vagy fél napig rejtegettem, mert féltem, hogy baj van és kórházba kell mennem (semmit nem tudtam erről a vérzés dologról) de aztán végül kezdett az agyamra menni úgyhogy szóltam anyunak aki elmagyarázott mindent. Para volt, de lehetett volna rosszabb is xD ja 11 évesen.
2014. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
12 éves voltam, pont lovastáborban... otthon Anya meglátta a bugyimat (hirtelen történt nem számítottam még rá,de tettem be betétet)
2014. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15

Ofthon

Aonnal elmondtam, "anyu, az hiszem megjött" megmutattam a fehérneműt.." Anyu mondta, hogy tényeg., ennyi

2014. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt,hogy felkeltem és már előtte való nap éreztem hogy valami nem oké,aztán kimentem WC-re és sírva fakadtam,de aztán anyumnak elmondtam(meg pont itt volt egynagyon jó barátunk(nő)aki szinte a második anyám és hát ő is megtudta) :D
2014. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Amanda03 válasza:
Nekem a 10 szülinapom előtt egy hónappal jött meg. Reggel arra keltem h enyhén barna a bugyim nem foglalkoztam vele mert úgy gondoltam h csak felfáztam vagy h majd elmúlik hát nem így volt. Estêre már erősebb barna volt a bugyim ezèrt úgy gondoltam h szólok anyának ès ő mondta h bizony nekem vagy megjött vagy a sok víztől mivel előző nap apámmal voltam a strandon. De másnap már vèr is jött tehát nem a víz miatt volt a barna folyásom. Nekem minden előjel nêlkül jött nem görcsöltem ès ez mind a mainapig így van sosem fáj a hasam ha jön megfele vagy ha megvan. Mond el anyukádnak nincs ezen it szègyelni ő is nő ês megfogja èrzeni. Nem fog megverni azèrt mert fejlőtsz :-)
2014. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Amanda03 válasza:
*èrteni
2014. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem 11 évesen, otthon, akkor gondoltam, hogy megjött de fél napig nem mertem megmondani anyának. :)
2014. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Hát nekem 5évesen jött meg a télapó.

Éppen desznót vágtam.

A desznó volt az apám és az anyám egyben ezért nem kellett elmondanom otthon.

2014. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 voltam. Suliban volt és aznap még fellépésem is volt."Nagyon örültem". Szerencsére nem fájt és fekete volt a fellépős nadrág így nem lehetett probléma belőle. Anyának mondtam el először.
2014. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 love you baby 5 válasza:

Nekem 11 évesen!

Én az iskolában voltam és pont akkor volt a farsang de semmi nem volt nálam ezért este otthon mondtam el! :)

2014. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!