Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam meg otthon,...

Hogyan mondjam meg otthon, hogy borotválkoznom kéne? Ti hogyan mondtátok? 14/f

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 23:34
 1/10 anonim válasza:
ezen mit izélsz?:O vegyél magadnak egy borotvát ha szarsz megmondani :D de ebben semmi sincs szerintem :O
2012. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én apám borotváját használtam először persze másik pengével (akkoriban még cserélhető pengések voltak), aztán vettem egyet magamnak!

Vegyél magadnak eldobható borotvát, használd apád habját és arcszeszét, úgy olcsóbb!

:D

Szerintem bután néz ki az össze-vissza növő piheszőr.

2012. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, apa.. mától borotválkozom."

Amúgy miért kell ezt bejelenteni????:DDD

2012. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

fiatal még:D te se tudtad jobban kezelni ezt a témát:D

figyelj, mondd meg apukádnak, hogy borotválkozni szeretnél, biztos megért ;)

2012. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sehogy. Először apámét használtam, régi, cserélhetős pengés. De nem nagyon jött be mert kipattogott tőle a bőröm. (15 éves voltam). Össze gyűjtöttem a pénzt, és elmentem venni gillette borotvahabot /érzékeny bőrre valót/, és gillette borotvát, meg arcszeszt, és kész. :D Szóval én nem jelentettem be h borotválkozni akarok.


18/F

2012. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ismerős az érzés, elég cikinek éreztem a helyzetet anno én is. filoztam rajta hogy szóljak ne szóljak, nem szóltam végül is, elmentem a dm be és vettem borotvát habot meg arcszeszt. hazamentem és nekiálltam borotválkozni. semmit sem kérdeztek a szüleim ^^


20/F

2012. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is akkor kezdtem, itthon volt borotva, anyuék dolgoztak, utána olvastam és minden csúcs szuper technológiát bevetettem, amit csak olvastam:D utána egy kilónyi neogranormont rákentem(nem mintha kellett volna...:P) és csá! anya utána csak nevetett 17/f
2012. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz :D Bemész az első drogériába (pl DM) Leveszel egyet a polcról kifizeted és hazamész. Nem kell itt semmi közlés a szülővel. Csináld és kész. Ha egyszer valamilyen ok folytán megkérdezik akkor mond azt hogy nem vagyok már gyerek oszt kész :D
2012. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ebben tényleg nincs szégyellnivaló gondoljunk bele milyen lehet mikor a lányok megmondják, hogy megjött nekik:D egyébként szerintem sem kell megmondanod nekem anyám úgy vette észre, hogy érezte hogy szúrok:D (mármint ha puszit attam mikor elmegyek hazajövök
2012. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 love you baby 5 válasza:
Én úgy hogy "anya borotválhatom?" nekem azt szokta mondani hogy még ne mert túl kicsi vagyok de attól én még szoktam
2014. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!