Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta először benyúltam a...

Mióta először benyúltam a hüvelybemenetembe (max 2 cél a körmöm töve még kint volt), ázót nagyon viszket és a jobb alhasam fáj. Pár nap múlva fog megjönni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihentesd kicsit, és folyamatosan csináld. Nem véletlen, hogy fontos az előjáték a lányoknak.

17/f

2014. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
* 2 cm se volt csak megvakartam mert nagyon viszket
2014. aug. 23. 15:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok
2014. aug. 23. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet van egy hüvelyi fertőzésed.

A hüvelyi fertőzés ugyanis okozhat viszketést és alhasi fájdalmat és gyakran jelentkezik pont menstruációt megelőző időszakban. Szólj anyukádnak, mert esélyes, hogy fertőzésed van.

Folyásod milyen? Nincs véletlenül több, mint szokott? Nem másabb a szaga a folyásodnak? Ha megnézed, külsőre nem tapasztalsz kis pirosságot a bőrön odalent? Mert ha ezek is igazak, amiket itt leírtam, akkor nagy valószínűséggel fertőzés és azt mindenképpen ki kell kezeltetni!

2014. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!