Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvan szabva, hogy melyik...

Megvan szabva, hogy melyik nőgyógyászhoz járhatunk, vagy amennyiben nem magánorvost keresel mindenhol ingyenes?

Figyelt kérdés

Régebben voltam a körzetinél, elégé bunkó volt, meg sem vizsgált rendesen, most viszont szeretnék áttérni gyógyszerre, de az egyik ismerősöm aki szintén nála íratott fel mondta, hogy neki előbb írta fel a gyógyszert, minthogy bármit is kérdezett volna az egészségügyi állapotáról, betegségekről, vagy megvizsgálta volna(először volt nála), így szerintem érthető, hogy miért nem akarok elmenni hozzá.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. aug. 23. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt a nőgyógyászt választod, akit te szeretnél.

Csak a magán orvos kerül pénzbe, az SZTK-s orvos ingyenes!

2014. aug. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú, sajnos valóban sok ilyen körzetis nőgyógyász van,

hogy nem vizsgálnak meg normálisan (mert nincs berendezésük hozzá) Pl. nincs uh-juk meg ilyenek -

Botzalmas állapotok vannak

2014. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van ott több nőgyógyász, az nincs megszabva,

hogy azok közül melyikhez akarsz járni

2014. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy nálatok hány doki van?

Vagy ha már voltál valamelyiknél de az nem volt szimpi, kipróbálhatsz másikat is

2014. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uh-ra egyáltalán nincs szükség a tabletta felírásához, de vérvételre viszont igen és kikérdezésre is, hogy a családban volt-e trombózis, stb.
2014. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vérvételre egyáltalán nem küldött, csak annyit kérdezett, hogy dohányzok-e. Két orvos van, de sajnos a másikról sem hallottam túl sok jót.
2014. aug. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!