Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőmmel már kb 4 hónapja...

A barátnőmmel már kb 4 hónapja nemtudjuk csinálni mert fáj neki egy nőgyógyászhoz elmentünk az nemtudott okot mondani hova forduljunk? Az lehet e az ok hogy régebben sokszor csináltuk?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi fáj neki???
2014. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nőgyógyász nem talált szervi elváltozást, akkor valószínűleg pszichés oka van. Sajnos oilyen esetben sokszor kialakul az ördögi kör: a nő emlékszik, hogy legutóbb fájt, és fél, hogy megint fájni fog, de neked is a kedvedben akar járni, és ettől az egésztől teljesen begörcsöl. Görcsösen nem lehet szeretkezni. A hüvely összeszorul és száraz marad.

Én évekig voltam így, miután megpróbáltak megerőszakolni. Több fiúval próbálkoztam, de nem ment. Aztán találtam egyet, aki nagyon türelmes volt, először azt mondta, nem lesz szex, csak masszázs meg ciróka-maróka, és én vettem észre, hogy laza vagyok és nedves, én mondtam, hogy most próbáljuk meg, és sikerült.

2014. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a nőgyógyász,akinél volt nem tudott érdemit mondani,akkor keresni kell egy másikat!

Biztos meg van neki az oka.

Ahogy írta az előző hozzászóló: lehet neki pszichés oka is persze,de lehet esetleg más is,mi így sajnos ezt nem tudjuk megmondani!

2014. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fertőzés után sokáig fájt, amikor már nem is volt bajom. Mondjuk nem 4 hónapig, annyira azért nem sokáig.

Menjen másik orvoshoz el, az a tuti.

2014. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi majd irok hogy mi a helyzet
2014. aug. 25. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!