Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kozmetikusom nogyogyaszhoz...

A kozmetikusom nogyogyaszhoz kuldott hogy irjon fel nekem fogamzasgatlot az arcomra (pattanasos) mert ez mashogy nem fog elmulni max csak idovel. Mennyire veszelyes 15 evesen fogamzasgatlot szedni ugy hogy meg nem elek nemi eletet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnem ha elmulna az arcomrol a pattanas. Ez segit?
2014. aug. 23. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátló nem cukorka, hogy csak úgy szedje valaki.

Föként 15 évesen nem az a megoldás pattanások ellen.


Elöször is keress másik, normális kozmetikust, és eszedbe ne jusson hormonokat szedni pattanások ellen. (remélhetöleg nincs olyan nlgyógyász, aki felírna neked erre fogamzásgátlót)

2014. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pfff ne írasd fel, 15 évesen mindenki pattanásos, a hormonrendszered most fejlődik a legjobban, hormonokkal elnyomni a legnagyobb hülyeség a világon.
2014. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Őszintén?

Szerintem ne csináld! Sokat árthatsz vele magadnak, a fogamzáskádló nem arra való hogy eltüntesd a pattanásaidat.

Lehet hogy ha elkezded szedni ilyen korban minden ok nélkül, akkor később már nem lesz rendes a menzeszed, meg ilyesmi.

Ha nagyon gáz a helyzet, akkor ott vannak a nagyon jó sminktermékek, azokkal próbáld meg eltüntetni.

De minél jobb a sminket is mellőzni : próbálj meg bio arcszappant, akár arctisztítót használni.

Egyél kevesebb nasit, meg sósat - ezek is okozhatják.

Remélem tudtam valamennyit segíteni :)

2014. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előbb mennék el bőrgyógyászhoz, mint hogy a kozmetikus ajánlásával szedjek fogamzásgátlót... 15 évesen meg tök normális, hogy pattanásos vagy, és nem értem miért mondta, hogy ez nem fog elmúlni..
2014. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Orvos ugysem fogja felirni!!!
2014. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ettol a pattanasossag okozoja, a hormonok zavara fog rendbejonni,...es csak sok ido mulva fog latszani a hatasa.

Ajanlom (melle) a Zynerit neven futo gyogyszert (kulsoleg alkalmazando), pattanasokra es aknera tokeletes, ket het hasznalat utan oriasi javulas!!

Haziorvosoddal is felirathatod!!! En ezt ajanlom, fogamzasgatlo nagyon korai..az raer.

Remelem tudtam valami hasznosat/hasznalhatot irni!

Bocsi a hibakert telorol vagyok!

Sok sikert, javulast kivanok!

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nemi élet léte vagy megléte nem befolyásol; nőgyógyász tudja megmondani, hogy mik a kockázatok, de nem szokatlan, hogy menstruációs görcsökre, pattanásokra felírnak fogamzásgátlót.
2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nemléte*
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5. Sajna nem egy olyan van, aki felírja 14évesnek is.


Kérdező:

Inkább bőrgyógyászhoz menj, illetve próbáld kitapasztalni, hogy az ételek hogyan hatnak a bőrödre, az olyas magvaktól sokan kipattogzanak például. Igyál megfelelő mennyiségű vizet, egyél kevesebb gyors felszívódású szénhidrátot (túl sok cukortól is kipattogzik az ember).

2014. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne fogyassz csokit, próbáld csökkenteni a tejterméket és kerüld a tartósítszeres, ízfokozós, állományjavítós stb ételeket, kekszek, csipszek, konzervek, üveges szószok, porlevesek, stb... sok víz, friss gyümölcs, zöldség!
2014. aug. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!