Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefedüdtem a barátommal ugy...

Lefedüdtem a barátommal ugy hogy megvolt a havim és nem védekeztünk lehetek terhes? És rá pár napra amikor elmúlt a havim megint csak lefeküdtem vele és megint nem védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 03:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
13%
Te normális vagy???? Hát van neked szïved?! Mit képzeltél, hogy majd nem jönnek rá?! Így is épp elég kifizetniük utánad a csekkeket, nemhogy még ez is.... Azonnal tisztítsd meg az aurádat!
2014. aug. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, lehetsz, lehetsz.
2014. aug. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehetsz. Ugye megbuktál biológiából?
2014. aug. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ket opcio lenne, hogy ciklusod felidejeben azaz peteeres tipikus idopomtjaban szexeltel vedekezes nelkul vagy menszesz idejen es utana kozvetlen, akkor az elobbi eseten joval nagyobb a teherbeeses lehetosege.

Amit tudnod kell: ketto darab petefeszkunk van (mar akinek nem mztik ki valamelyiket stb.), altalaban felvaltva ernek be benne a petesejtek es a ciklus hosszatol fuggoen annak kozepe tajan, pontosabban a havid megerkezesetol visszaszamitott 14. napon. (ha 28 napos a ciklus akkor kb. 14. napja a ciklusnak, de ha 30 napos a ciklus, akkor ez a 16. napja a ciklusnak ahol a peteeres a legvaloszinubb). tehat van neha hogy mindket oetefeszekben van oeteeres es az is elofordulhat, hogy olyankor is van peteeres, amikor az nem tipikus pl menszesz alatt vagy ciklus elejen 7-12. napokon, egyszeruen azert mert a homronrendszer konnyen befolyasolhato sok tenyezos erzekeny rendszer es a szervezet gindolhat egyet es kilok egy szep erett petesejtet annak ellenere higy epp a menszesz alatt valik le a mehnyalkaharyta, amibe amugy neki megtermekenyules eseten be kellene agyazodnia stb.

Azaz roviden: igen lehetsz terhes, de kevesbe eselyes mintha direkt a kozepidot lottetek volna be.

A petesejt 12-48 oraig eletkepes, a himivarsejtek legkitartobbjai 48 oraig szoktak birni. Ezert meg az nagy kerdes, hogy akar normal peteereses esetben is pl. 28 napos a ciklusod es mondjuk kivetelesen 11.-12. napon volt e peteeresed es mondjuk a menszeszed tartott 6 napig es a paroddal utana 2-3 nappal voltatok azaz 8. nap, de a himivarsejtek nagyin eletkepesek voltak es 8+3= 11. hat akkor telibe is kaphatott.

Szoval szamolj. Ha meg nagyin nem szeretnel gyereket es a menszesz utani szexeddel még most 24 vagy max. 72 oran belul vagy akkor irany a haziorvosi ugyelet vagy egy korhaz es szerezz be esemeny utani tablettat. (bar az se 100%-os vedekezesi mod es nem is egeszseges)

2014. aug. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Különlegescsajszi ***** válasza:
28%
Ez a szerelem.. Valamikor meg kell születnie a szerelem gyümölcsének !! ;-P Remélem terhes vagy. Jó dolog lehet a gyerekszülés,már én is ultimátumot adtam az embernek,hogy ha nem csinál fel 2015-be vagy 2016-ba,akkor repül az életemből..! Van,amikor erélyesnek kell lenni az emberekkel,mert csak úgy értenek.!
2014. aug. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a kisbabához, újdonsült anyuka!
2014. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi eszed van,minek fekszel le bárkivel is?!Miért nem védekeztek??????????????????????
2014. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! 19 éves vagyok
2014. aug. 24. 14:54
 10/13 A kérdező kommentje:
és igen ennyi eszem wan, mert nem wolt ki felvilágitson ezekről a dolgokról! 15éwes korom óta egyedül tartom el magam! Anyám eldobot ahogy megszületet a testwérem édesapám meg kitagadot sőt 12éwig nem is látam ! 13 éwes korómba ismertem meg! De 2éwe megint nem látam s nem is akarom mert ő nem apa!
2014. aug. 24. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!