Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációban hány nap...

A menstruációban hány nap késése számít még normálisnak?

Figyelt kérdés
2-3 napja késik (sosem jön meg pontosan) és azóta nagyon ideges vagyok. A barátommal élünk nemi életet, de mindig védekezünk amivel sosem volt probléma, úgyhogy elméletben terhes nem lehetek, de nem tudok megnyugodni. Szerintetek előfordulhat hogy terhes lettem?

2014. aug. 24. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 21 és 35 nap között normális. Nekem volt már, hogy teljes hónap is kimaradt. Csinálj tesztet, akkor megnyugszol!
2014. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha sosem pontos, akkor...?
2014. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a sosem pontos az 1 nap csúszást szokott jelenteni és van amikor inkább előbb..Attól előfordulhat, hogy amióta meg kellett volna jönnie folyton ideges vagyok? Én már ezzel nyugtatom magam, hogy esetleg már ettől késik.
2014. aug. 24. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
3 nap késés nem késés. Sem egy hét, sem egy hónap, mert ki is maradhat. Ahogy mondtad,nem pontos, szóval simán belefér, nem vagy gép. Néha csinál furcsaságokat a szervezet, de nem kell kiakadni rajta.
2014. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!