Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mézeshetek hólyaghurut...

Milyen mézeshetek hólyaghurut elleni praktikákat tudtok? Hónapok óta a poklot járom.

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, kezeltesd ki, sajnos erre muszáj az antibiotikum, főleg, hogy hónapok óta küzdesz vele, egyértelmű hogy a szervezeted önmagától nem tud elbánni a fertőzéssel.


Vedd komolyan, mert ha feljebb jut a fertőzés ezerszer rosszabb és veszélyesebb lehet.


Gyerekkoromban volt egyszer vesemedence gyulladásom, nem voltam nyikhaj, de egy hétig csak feküdtem, gyógyszeren éltem és csak arra emlékszem, hogy fájtam...


(Ha a partnerednek is vannak panaszai őt is ki kell kezelni, mert vissza fogja neked adni)

2014. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem nemi betegség, hogy a partnerétől visszakapja.


Ha élsz szexuális életet, nagyon fontos a higiénia. A hólyaghurutot jórészt az E. coli baktérium okozza, ami ott él mindenki vastag- és végbelében. Szexuális aktuskor, ha nem megfelelő a higiénia, akkor a nedvekkel óhatatlanul is eljut a végbeledtől a húgycsövedig, amin keresztül feljutnak a baktériumok a hólyagba, és megtelepszenek. Alapvető, hogyha élsz szexuális életet, akkor előtte-utána mindig alaposan mosakodj le alul, és amint tudsz, menj el pisilni, hogy az esetlegesen feljutott baktériumok ne tudjanak elkezdeni szaporodni, és megtapadni a hólyagban.


Ami fontos, hogy antibiotikumot, ha nem szedtél eddig, muszáj lenne szedned.

Illetve a tőzegáfonya kapszulát nagyon dicsérik, megelőzésben, és kezelésben is jó, próbáld ki.

2014. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonya e colira jó. Nekem streptococcus agalactiae m van, és 14 doboz antibiotikumot beszedtem már.
2014. aug. 25. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én ilyenkor arra gyanakodnék, hogy lelki okai vannak ennek a fertőzésnek. Egy pszichológus vagy kineziológus lehet, hogy tudna segíteni.
2014. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Próbálj elmenni másik dokihoz, nem egyszer volt már, hogy rosszul diagnosztizáltak, ezért nemhogy nem gyógyultam meg, de rosszabbul is lettem. A rossz antibiotikum pedig legyengíti a szervezeted ellenálló képességét és sokkal könnyebben kapsz el újabb fertőzéseket.
2014. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2014. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket írt mindenki, így nehéz lenne elmagyarázni. Teljesen más a helyzet mint gondolták
2014. nov. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!