Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van abortusz után 4...

Miért van abortusz után 4 nappal az, hogy gyenge, fáradt vagyok és rossz a közérzetem? Amúgy se láz semmi, csak nem vagyok a régi. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fekszel eleget, akkor normális. Legalább 1-2 hetet feküdni kellene. Szex csak 6 hét után.
2014. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hiszen épp most halt meg a kisbabád. Gondolom lelkileg is totál kész vagy :(
2014. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok sokat pihenni,de vissza is kéne mennem dolgozni,de nem tudom,hogy így menni fog-e?! Utálom magam mikor ilyen elesett vagyok és a lelki részéről nem is szívesen beszélek,főleg,hogy alapból 12 éve szorongásos pánik beteg vagyok és ezek a tünetek most még erősödtek is! Van már egy 6 éves kislányom Vele is foglalkoznom kell,de egyszerűen úgymond: betegnek érzem magam!
2014. aug. 25. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez pszichés dolog lesz szerintem , tudat alatt munkálkodik a lelkiismeret. Gondolom nehéz volt meghozni a döntést, meg stresszeltél is, most rápihen a szervezet.

De azért méregesd a lázad mindenképp, ha felszökne, a többit tudod.

2014. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nehéz volt a döntés,de mindenképpen ez volt a megoldás,mert sajnos nem fejlődött semmi a petezsákban és rendellenességet mutatott a vérképem! A lázam mérem rendszeresen,de valószínű igazad van...pszichés és lelki a dolog,főleg!!!
2014. aug. 25. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a lelkiismeret dolgozik, hanem a bánat:-( pihenj, és öleld át a kislányod!
2014. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy lesz és köszike a kedves válaszokat!
2014. aug. 25. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pároddal beszélgess sokat, meg ha egyedül kell lenned, foglald le magad pl. filmezéssel vagy olvasással!

Amúgy annyira bírom, hogy én nullára vagyok pontozva, közben meg mindenki más is ugyanazt írja, mint én, hogy lelki eredetű a gond :D

2014. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagy lenullázva!!! Köszönöm!
2014. aug. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!